Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос процедура за внос и регистрация на МПС в Македония


joro_kem

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Опитвам се да проуча законовия ред за внос и регистрация на нов нерегистриран камион-самосвал китайско производство на територията на република Македония. Вече писах на официалния мейл на македонските митници (откъдето няколко дни вече няма никакъв отговор на въпросите ми) и на официалния мейл на Министерство на вътрешните работи на Македония, откъдето ме препратиха към Министерство на Транспорта на Македония (и от тях нямам отговор). Ще съм благодарен за всякакво инфо по въпроса на лично съобщение или на joro_kem (at) abv.bg
Благодаря предварително и успешен ден на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.