Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

обслужване 1,4 тди фабия 2


markoni120

Recommended Posts

Колеги на какви километри се прави обслужване на ангренаж, верига и външен ремък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще погледна в книжката какво пишеше (имам някакъв спомен че за ремъка беше 150 000км). Иначе ми е интересно някои да сподели мнения за марки на тези неща. Моя ремък оригинално мисля че беше DAYCO. Колега какъв ти е кода на двигателя? Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте колеги, 
След като потърсих из форума и не видях друга тема относно 1.4 тди реших да пиша в тази забравена от бога :Д

Наскоро към гаража ми се присъедини един друг екземпляр от VAG  POLO tdi 1.4 61KW na 80хкм . Колата е мн запазена и върви чудесно , но в нета има много малко информация относно този модел относно смяна на комсумативи и често срещани проблеми , двигателят се поставя и на ФАБИА , затова съм сигурен , че сте компетентни. 
Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет най-вероятно не е 61 kW, а 51. Код на двигателя BNM. Консумативите не са нищо специално. Като често срещан проблем, аз на първо време се сещам маркуча за обратната нафта. Протърква се от вибрациите и става мазало, трябва да се следи. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.