Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с табло на Шкода Фаворит


d3nka7a_1

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам проблем с таблото на моят Фаворит. Проблемът е в, това че таблото загуби всякаква свелина нищо не се вижда през ноща. Светят само индиакторите за ръчната, фаровете. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш , сменяш крушките и ще светне ... ако провериш крушките и случайно работят погледни левия габарит и ако не свети - погледни бушона да не е изгорял (мисля , че подсветката на копчетата и таблото бяха вързани към него).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не бъркам нещо , но това което имам записано за бушоните и е свързано с таблото е бушон номер 6 - отговарящ за /мигачи , осветление табло ,ел.клапан карбуратор ,сигнални лампи ,фар заден ход /.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених бушоните на късите светлини и установих че не ми свети десен габарит смених крушката и отново не светна сложих новите бушони и на мигачите и отново никакъв ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не ти свети десен габарит отпред и ляв габарит отзад е бушон иначе проблема е в крушката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем и доста се чудих откъде е, но случайно открих. Понякога самоволно осветлението на таблото се изключва- оказа се, че самото гнездо на бушона, който отговаря за тези звена е разхлабено и не прави контакт. Проблема се решава чрез малко по- силен удар по самия капак с бушоните под жабката, дори и в движение, може да накарате спътника до вас да го тупне по- силно или пък да наместите бушона по- силно навътре или да го уплътните с нещо. Аз пък да питам на някой свети ли му лампичката за резерва на горивото, че моята никога не е светила? Доколкото съм запознат трябва да се сваля цялото табло, за да се смени, което не си струва разправията. И още един въпрос: когато стрелката стигне до червената точица, приблизително колко горе- долу гориво е останало в резервоара? Благодаря за отговорите!   

Редактирано от plovdiv123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от колко време така го потупваш това табло ... не е ли по лесно да го дръпнеш и препоиш ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.