Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автомивка Грийн - София, Околовръстен път


iavkata

Recommended Posts

Искам да похваля въпросната автомивка. Току-що си измих там колата, която беше с няколко слоя мръсотия отгоре, натрупана за няколко седмици. Общо взето не се виждаше какъв цвят е, регистрационни номера и фарове също бяха някъде дълбоко покрити под кал и прах. Колата стоя малко повече от час там, но когато беше готова, не можах да я позная - от поточната линия не е слязла толкова чиста и лъскава. Прозорците не ги виждах, имах чувството, че са свалени. Та мисълта ми е, че влагат много старание и внимание към всяка една кола (имаше още 5-6 коли за миене и ги наблюдавах внимателно при миенето на всяка една). Тези, които ме познават, знаят, че аз съм доста взискателен и педантичен по отношение хигиената на автомобила си и не е особено лесно да ми се угоди в това отношение. Накрая ми подариха и ароматизаторче. Та бих я препоръчал автомивката горещо, сега разбирам защо там винаги има поне по 4-5 коли. Намира се на Околовръстния път, между бул. Пушкин и разклона за НИМ, от дясната страна като се пътува в посока от Борис III към Бояна. Гугъл мапс: http://goo.gl/maps/GiPID

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Отдавна се канех да мина оттам и вчера най-после намерих време.

Потвърждавам изцяло мнението за тази автомивка и горещо я препоръчвам на всеки.

Комплексно почистване на лека кола, безконтактно - 15 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, жалко, че аз колата обикновено по нощите я водя. Нищо де, благодаря за инфото!

Извинявaм се зa офтопикa, но дa те питaм, къде я водиш нa денонощнa, че ми се е нaлaгaло няколко пъти, a обикaляйки не съм нaмирaл тaкaвa :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ходя на тодор каблешков между пазарчето на борово и мол България - там има поне 3 на тази улица от страната на Хепи и Пикадили, 2 от които са денонощни. Пак в района любимата ми така да се каже автомивка е по България нагоре към околовръстното първата пресечка вдясно след кръстовището на Каблешков, Автоспа или нещо такова, влиза се по пресечката и веднага пак надясно

 

между другото там в квартала чакайки да си взема колата веднъж попаднах на mean green проекта на колегата siromaha, ако е от квартала може да си каже и той мнението за тези автомивки :)

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ходя на тодор каблешков между пазарчето на борово и мол България - там има поне 3 на тази улица от страната на Хепи и Пикадили, 2 от които са денонощни. Пак в района любимата ми така да се каже автомивка е по България нагоре към околовръстното първата пресечка вдясно след кръстовището на Каблешков, Автоспа или нещо такова, влиза се по пресечката и веднага пак надясно

 

между другото там в квартала чакайки да си взема колата веднъж попаднах на mean green проекта на колегата siromaha, ако е от квартала може да си каже и той мнението за тези автомивки :)

Блaгодaря колегa :) Рaдвaм се, че сподели тaзи достa полезнa зa мен информaция, че чичко Гугъл нещо не успя дa ми помогне по въпросa :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Извинявaм се зa офтопикa, но дa те питaм, къде я водиш нa денонощнa, че ми се е нaлaгaло няколко пъти, a обикaляйки не съм нaмирaл тaкaвa :)

 

Поздрaви!

 

Аз винаги досега на Софавто в Студентски Град за денонощна (на завоя срещу входа на НСА). Единствено в 20:30 вечер имат смяна на дежурните и половин час не са много активни, а също така сутрин преди 8:30 май не им работи кафето.

 

Там е по-скъпо принципно, но винаги много са се старали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично  съм си мил доста често там колата преди време защото ми е удобна до работата. също така фирмата в която работя имаха сключен договор за служебните коли. 

 

Не мисля че са за белия списък чак с нищо не впечатляват. Дори според мен са малко скъпи защото взимаха 15 или 16 лева. А в момента си мия колата на друго място за 12

 

Като миене съм доволен, но имам 2 случая които ми направиха лошо впечатление.

-Първата ми случка беше като отидохме с един колега заедно да си мием там колите, и има една леличка (която явно е шефката) дето седи вътре погледна колата и каза "оооо тая кола е прекалено мръсна ще ви вземем допълнително 3 лева ". Което беше адски тъпо защо никъде не пише колко трябва ти е мръсна колата, а и колата не беше извънредно мръсна, просто беше повече мръсна от другите коли. И видиш ли леличката взе да обяснява на моя колега "ако си миеш по често колата като ето това момче(демек мене визира) няма да плащаш допълнително". Много ме издразни тъпата овца.

 

-другия случай. Пак с колеги сме отишли да мием колите там и решавам , че в обедната почива ще чакаме да ни измият колите. Сядаме където е некво като кафе и чакалня има едно като барче с високи столчета. И разглеждаме някакви списания и има сложено едно панерче с бисквитки от тези който слагат понякога когато си поръчваш кафе. И видиш ли пак същата неприятна леличка идва да ни скара ,че сме ядели от бисквитките, а те били само за хора които си поръчват кафе или си поръчват нещо друго.

 

Абе въобще неприятна женица.

 

И един доста не приятен случай с лична кола на колежка от работата.

 

-След като отива да си вземе колата колата и яко ожулена от страни по двете врати. съответно тя казва ,че те са й ожулили колата. А те казват ,че тя е докарала така колата. Имаше големи разправии. Ожуленото беше бая очевидно беше от друга кола. Не знам какво стана в крайна сметка, ама в работата заради този случай смениха фирмата която мие колите.

 

Та мисълта ми е,че не са много много за бели списък имайки предвид ,че дори взимат 15 или 16 лева като аз в момента си мия колата за 12. Просто са на доста вървежно място и затова цените са им по високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега sauro, аз лично досега от услугите им съм оставал винаги доволен, затова на база лични впечатления съм пуснал тема в Бял списък. Това дали са им високи цените или не далеч не е определящо за това дали да са в белия списък или не. По тая логика автомивката на бат' Кольо на село е най-''бяла'', щото взима 5 лв. за комплексно вместо 15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега sauro, аз лично досега от услугите им съм оставал винаги доволен, затова на база лични впечатления съм пуснал тема в Бял списък. Това дали са им високи цените или не далеч не е определящо за това дали да са в белия списък или не. По тая логика автомивката на бат' Кольо на село е най-''бяла'', щото взима 5 лв. за комплексно вместо 15.

Аз лично никога не съм бил недоволен от свършената работа когато съм водил колата при тях. Просто разказах няколко случки които са ми направили лошо впечатление. Особено ми е неприятна обаче лелката. 

 

Ако ги нямаше тези ситуации аз също щях да подкрепя темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз предлaгaм дa пуснем лелкaтa в черен списък и дa остaвим aвтомивкaтa в "бял", тaкa мисля ще е нaй спрaведливо ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Докато търсех тема за автомивки за да похваля една, попаднах на тази.

Грийнаджийте са популярни тук в околността. Преди се справяха безупречно и често съм ходил при тях. НО, точно поведението неколкократно на въпросната лелка ме отказа да стъпя там.

Първо, за мен не е нормално да се взимат различни пари за различно замърсяване.

Второ, за мен не е нормално да се държиш по този начин с клиентите си, ОСОБЕНО при наличието на брутална конкуренция. Не искам да ми си опъва червения килим като слизам от колата, ама на тая поведението е като на заварчик на гърнета в сервиз на село.

Трето, няколко пъти се случва цялата кола да е направена идеално, но например само предния прозорец да не е избърсан. Случи ми се и цялата кола да е направена идеално, а багажника да не е пипнат. Естествено, като съм й ги казвал тези неща, с типичното за нея поведение, се е опитвала да ми обясни как съм луд едва ли не. Е бога ми, как ще ходя да си давам парите за да получавам половинчата услуга и кофти отношение и то при наличието на 15 автомивки в радиус от 2 километра?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Да съживим темата малко

Някой ходил ли е скоро ? Или някоя около младост за добра грижа към автомобила

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съживим темата малко

Някой ходил ли е скоро ? Или някоя около младост за добра грижа към автомобила

 

От години не бях ходил там, но точно миналия месец избрах тази автомивка за да имам перфектно измита кола, точно преди да я продада :)

 

Колата бе много зацапана и вътре като захабена (след като години почти винаги сам си я бях чистил :) ). След почистването в тази автомивка бе като нова - стъклата не се виждаха от чистота, вътре беше почистена всяка прашинка и т.н. Нула забележки!

 

Някои интересни подробности:

- случи се сутринта на първия работен ден след почивни дни през м. май и имаше много коли; така че ако ходиш гледай да не е в такова време

- повечето коли бяха висок клас и луксозни - джипове, поршета и т.н.; но се появявиха и обикновени колици (като моята)

- цената е над средната - 17 лв комплексно (отделно аз му дадох 2 лв за допълнително изпраните - частично - седалки); с оглед качеството за мен тази цена си заслужаваше

- четейки коментарите горе не знам дали за същата "лелка" става дума - има една жена, която приема и разпределя поръчките, и която много говори и обяснява.... но не мисля, че имах някакъв проблем :)

 

Това от мен. Решил съм от време на време пак да ходя там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да препоръча Автомивка в район - Младост-Дружба (гр. София). Но с следните условия:

1) Да са внимателни и продуктите им да щадят боята (да няма надирания...и после да има опрадвания че така съм я оставил)

2) Да си я гледам докато я мият и няма риск да "клонират" ключа.....

 

! Цената не мисля че е фактор за качеството !

 

Мислех да отворя нова тема, но, първо тук...после нова :)

 

Благодаря.

Редактирано от Amareto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите ми са доволни от мивката в подземния паркинг на Ринг мол. Аз не съм ги пробвал лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.