Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да извадя старата винетка


stivi797

Recommended Posts

Колеги, съжалявам, че трябва да ви занимавам с подобна глупост, но когато изстъргах старата винетка, и тя падна долу в процепа.

Бях я залепил приблизително пред мястото на шофьора, леко отляво - и падна там.

Мога ли да я извадя по някакъв начин?

А ако не мога - ще отвори ли някакви проблеми там, където е паднала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с прахосмукачката и с приставката за ъгли. А винетка не се ли лепи от дясно на пасажерското място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ще пробвам!

Ами вече там съм я залепил - но преди това я бях залепил пред мястото на шофьора, леко вляво.

И то много ниско - та именно затова тя се търкулна в процепа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднала винетка от процеп се вади посредством  тиксо и линийка . Процепът е дълбок 7 см , слагаш тиксото с лепкавата страна надолу , а от другата подбутваш с линийка в процепа. Към третия опит се получава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По цялата ширина на таблото ли е толкова дълбоко? Имам една пластмасова карта за паркинг, която падна преди време в една от служебните октавии, само че от дясната страна. Не ми се безчинства с таблото на служебна кола  :sorry:

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.