Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сълзене на помпа на ALH


bakalovag

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да попитам каква е процедурата по смяна на уплътнителния пръстен на помпата? Става въпрос не този който е на капака на ГНП а следващия които е на половината на помпата. Питам защото съм сменял датчик за температурата на горивото и се наложи да сменя и на капака на помпата но на предишния автомобил. Кажете ако някой го е правил и има ли нещо особенно при смяната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на ALH и аз не съм я свалял, ама по аналогия с други VAG, ще трябва реглаж след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в youtube имаше няколко части как се сменят гумените уплътнения и центровка на милиграмите на празен ход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Колеги днес имам време вече и взех пръстените но времето е лошо пък и нямам гараж, та най-вероятно ще се сменят О-пръстените утре. Гледах няколко клипчета в youtube и забелязах, че руснаците като правят тази интервенция бележат помпата с един резец така, че да не се налага центровка после. Ще пробвам да направя и аз така и дано да се получи за да не се занимава и с центровката че ми се струва пипкава работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% не вярвай на руснаците.

Те за пияне всезнайковци.

Само докато притягаш се променят милиграмите.Така че без ваг-ком няма да можеш.

Дай 30-40 лв на някой сервиз да ти я смени.Кво се занимаваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не страдам от пишман майстори аз си сменям това което мога! А относно VAG-COM аз имам също и затова мисля, че ще се справя!

Редактирано от bakalovag
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.