Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия 1.9 сди на части


TeodoraTodorova

Recommended Posts

Здравей колега,

На мен ми трябва муфа, запчатка за 5та скорост и дясната машинка за ел стъкло и   рамо на задната чистачката

пиши ЛС ако имаш някое от нещата.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Може ли телефон ?

На мен ми трябват доста неща.Да се чуем е по лесно . ( Може и на ЛС )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,интересува ме дали е здрав заде ляв стоп.Ако може телефон да се обадя евентуално да се разберем,ако е здрав.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, компресора на климатика DENSO ли е и какъв му е номера?

Редактирано от zorozlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Интересувам се дали са налични 4 джанти 14-ски - 6J X 14, ако имате пишете ми на лични съобщения.

Поздрави!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имаш ли налични здрави лявата и централната решетка за парното, отбелязани на снимката, както и лайстната отбелязана на втората снимка и каква им е цената?

 0nVoJM.jpg0L9169.jpg

Редактирано от Nikola9640
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли налични здрави лявата и централната решетка за парното, отбелязани на снимката, както и лайстната отбелязана на втората снимка и каква им е цената?

 0nVoJM.jpg0L9169.jpg

Мен ме интересува дясната решетка за парното. Ако може на лични да дадеш телефон да се чуем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Трябва ми кутията на акумулатора с горния капак и клеймореда с предпазителите  Имаш ли я ? И колко  парички искаш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.