Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремап в Пловдив-Петко


dentist

Recommended Posts

Момчета да ви се похваля от тази вечер и аз съм в клуба на чипосаните.С две думи мога да кажа че нямам думи.Толкова ми е кеф в момента че отивам да я запаля и подкарам отново.Съжалявам само че чаках година и половина да се реша.Много ми се искаше при Сами във Варна да го направя,но разстоянието си е фактор.Прави ми я Петко от Пловдив не знам точно как му се води фирмата,но се занимава доста професионално със всички видове МПС.Закачи ми колата,прегледа живи данни,тъй като му казах че турбината свири,написа файла за 2 часа и в момента все едно съм с друга кола.Каза ми че е направил турбото на 140 мг за по-безопасно(не че разбирам нещо)Стана супер отзивчива и не спира както преди на 180 да се мъчи,а си кара до 220 без проблем-разбира се това го пробвах на магистралата.Надявам се и занапред да съм така доволен.Между другото споменах Сами от Варна от Шкода форума и веднага се сети че се знаете.Поздрави на морето и ще дойда на някоя среща задължително да си премерим силите :D

Не искам да звуча нескромно,но ако видите зелена октавия 2 да ви подминава с бясна скорост да знаете че съм аз :tongue_1: :D/

Интересното е че преди на 4 та не вървеше както сега на 6 та.

Между другото не знам как точно му се води фирмата,но един приятел ме насочи,на който е чипвал доста коли...

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, с кеф и безаварийно да си я караш! Колко коня и при какви обороти? Усещаш ли промяна на максималните обороти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, с кеф и безаварийно да си я караш! Колко коня и при какви обороти? Усещаш ли промяна на максималните обороти?

Дино не съм минал-прави ми я в 1 през нощта.Трябва да отида до Маднеса.Разлика има и то Очевадна и в ниски и в средни и във високи.Разхода също е една идея по-добре при поддържане на нормална скорост 100-120.Ако минеш през Пловдив ще ти дам едно кръгче-трябва да се усети :)И не е нервна колата,като галиш педала си върви нормално,а като я настъпиш не се замисля хич.Майстора ми каза че сега трябвало да бъде по-бърза от 2,0 TDI.Не знам колко е вярно,но колата стана съвсем различна-цяла нощ съм карал и пак ми се кара...Поздрави!А колкото до безаварийното преди малко един кръгъл *** с Фиат щеше да ми отнесе предницата-добре че изкарах рефлекс.Спря на 2 пръста от мен :)И карах бавно в махалата с 10-15,тоя ми изскочи с 20 отстрани...

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почва да ми се върти в главата нещо за по-голямо турбо че моето и без това свири откакто съм я взел.Надуха ми го малко,но все пак...Иначе е чук засега,ама съм минал само 300 км...Друго си е да караш с усмивка :)

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.