Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Фаворит при газ


skrillex

Recommended Posts

Привет колеги
Имам един много странен проблем.Сутрин паля на газ поради това че бензиновата помпа е повредена и не може да запали на бензинец.Проблема вчера сутринта беше че тръгвам да паля колата държи както преди високи обороти докато загрее обаче тук идва проблема докато седя на място за да загрее колата изключи всичко все едно съм завъртял ключа от таблото помислих че нещо съм го бутнал но пак посегнах запалих и след 30 тина секунди пак така колата изгасна на таблото не свети нищо долу при газ бензин също изгаснало пак паля отварям капака да видя да не е някой кабел прекъснал но нищо нямаше пак паля след 30 секунди пак гасне.Запалих колата и държах 3хил оборота но след 20 тина секунди колата изгасна докато държа на 3хил оборота и пак нито на табло нито нищо се едно е махнат ключа.Накрая се ядосах и си казах последно палене обаче тя взе че загряла държи 900-950 оборота и не гасне вече като загряла нямаше проблем врътках си.На другата сутрин пак така докато не загрее гасне през 20 30 секунди и изключва се едно е махнат ключа
Колата е Фаворит 93 карбуратор АГУ сложено преди 8 месеца с нови свещи кабели и сменен филтър преди 2 месеца
Ако някой е имал подобен проблем нека сподели как се поправя или някакви идеи да не е заминал автоматичния смукач не знам и аз вече

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си платката с бушоните и препои всички спойки ... другият вариант е да замръзва изпарителя и да дави , ама тогава като угасне ще светят лампите по таблото и после трудно ще пали ... според мен е токов проблем .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди го нямаше сега се появи добре след като загрее не прави проблеми 
а за изпарителя не е бил нито замръзнал нито с скреж нито нищо веднага притопля понеже колата е с нова водна помпа и маркучи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температурно разширение и свиване на материалите :sorry:

Пробвай да разклатиш 6 -ти бушон ако помня правилно на загрял мотор и ако угасне е тока .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бушона е проблема , а спойката на цокъла ... за това в първия ми пост написах да препоиш всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще погледна нещата там как стоят и ще пиша пак ако има нещо нередно 

Благодаря за информацията The Best Forman  :dance:  ако се окаже че там нещо куца ще имаш бирична от мен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman Благодаря за Вярната информация !!!
Бушон номер 6 за табло беше цъфнал смених го с 15а както пише запалих и проблемчето изчезна моментално 
няма угасване няма нищо 

Още веднъж Благодаря и кажи къде да пратя бирата  :cheers: 
 

Редактирано от skrillex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.