Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зимна олимпиада Сочи 2014


legaltk

Recommended Posts

Продължаваме с отличното представяне: http://sochi2014.gong.bg/article/id/404101/dvete-bylgarki-se-otkazaha-ot-uchastie-v-ski-biaganeto-na-10-km-klasicheski-stil.html

 

Аз нещо не чаткам?

След като не са подготвени....защо участваха в спринта???

И ще ми заявява онази туристка пред камерата: Беше много тежко, на мен спринта не ми е силна страна......но беше интересно- забавлявах се!!!

 

Като не можете и сте хал-хабер в спринт, останете си на дългите дисциплини!

 

Сега отказват 10км. , за да имат сили за 30км??? ПАРОДИЯ!

На 30км. ще окапят още от старта и с това ще им приключи ТУРИЗМА В СОЧИ!

 

А, забравих: И те като Беньов ще отидат да си направят малко снимки из върховете за спомен.

 

П.С: Пък него как го ругаят във форумите.............

 

Култово мнение из форум:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

icon_post_target.gifот tendulkar на 09 Фев 2014 11:37

В състоянието в което е българският спорт, трябва да сме доволни, ако олимпийците ни не се пребият, контузят, прострелят, загубят в гората. Всичко друго е бонус.

 

 

Не искам да съм хейтър, черноглед и прочие....но найстина ме е срам като гледам нашите представители:

Като нямаме условия , инфраструктура и прочие, да се съсредоточим към 2-3 спорта зимни за олимпиадата и към тях да отиват средствата от бюджета (от нас).

 

Каква поредна българска драма уважаеми зрители:

8 ФЕВРУАРИ

ИМЕ ЧАС ДИСЦИПЛИНА КЛАСИРАНЕ
Антония Григорова 12:00 15 км. скиатлон 56-о място
Станислав Беньов 16:30 Шейни, единично 38-о място (от 39 все пак е най-напред)
Красимир Анев
16:30 биатлон, 10 км. спринт 49-о място
Владимир Илиев 16:30 биатлон, 10 км. спринт 60-о място
Михаил Клечеров 16:30 биатлон, 10 км. спринт 70-о място
Иван Златев 16:30 биатлон, 10 км. спринт 76-о място
Владимир Зографски 18:30 Ски-скок, нормална шанца (квалификация) 44-о място

9 ФЕВРУАРИ

ИМЕ ЧАС ДИСЦИПЛИНА КЛАСИРАНЕ
Георги Георгиев 09:00 Ски, спускане 36-о място
Никола Чонгаров 09:00 Ски, спускане 38-о място
Веселин Цинзов 10:00 Ски-бягане, 30 км. скиатлон 53-о място
Андрей Гридин 10:00 Ски-бягане, 30 км. скиатлон 57-о място
Десислава Стоянова 16:30 Биатлон, 7,5 км. спринт 61-o място
Станислав Беньов 16:30 ч./18:30 Шейни, единично, спускане 38-o място

10 ФЕВРУАРИ

ИМЕ ЧАС ДИСЦИПЛИНА КЛАСИРАНЕ
Красимир Анев
17:00 биатлон, преследване 48-o място
Владимир Илиев 17:00 биатлон, преследване 55-о място
11 ФЕВРУАРИ

ИМЕ ЧАС ДИСЦИПЛИНА КЛАСИРАНЕ
Антония Григорова 12:00 ски-бягане, квал. спринт 60-о място
Теодора Малчева 12:00 ски-бягане, квал. спринт 54-о място
Андрей Гридин 12:25 ски-бягане, квал. спринт 64-о място

12 ФЕВРУАРИ - НЯМАМЕ УЧАСТНИЦИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В състоянието в което е българският спорт, трябва да сме доволни, ако олимпийците ни не се пребият, контузят, прострелят, загубят в гората. Всичко друго е бонус.

Те хората си се пазят. Не си ли личи? Навремето имаше едно майтапчийско указание за ползуване за руски бръснарски ножчета - "Съхраняваите на сухо място и пазете от употреба", което идеално пасва на нашите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чонгаров е 22ри (уж след декласирания на 2ма състезатели) днес в спускането!

 

Това определено е наистина добро класиране на фона на представянето ни до тук.

А и при такава конкуренция....класирането е повече от добро!

 

Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се накефих максимално ! Хокейния турнир (истинския - мъже) набира скорост. САЩ би Русия в много драматичен мач. Обрати , равенство и накрая дузпи и то по 6-7 ... жалко само че бях за Русия. Дано има още такива двубои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко Александра Жекова завърши на 5-то място. След супер каране в полуфинала на големия финал се движеше 3-та и .... една италианка я засече и я събори :ranting: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма.... ти и дебела жабарка......

Много глупава постъпка, по-скоро рискова направи италианката - или всичко или нищо!

В случая най-ощетена остана Сани, а найстина с карането си и представянето си днес СЪВСЕМ ЗАСЛУЖЕНО И ПРИЛЯГАШЕ 2-3място!

 

Жалко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко! :ranting: 

Цялото състезание беше супер за нея и почти докосваше медала ....

Заслужаваше си медала  :champion: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последен ден........на туризъм!

 

Поне в бягането ,нашето момче Андрей Гридин за сега се представя достойно- на почти 2/3 от разстоянието е на 31сек. На фона на нивото-ЕВАЛА на момчето!

 

Вчера гледам жените....Те нали отказаха 15км. бягане, за да се СЪСРЕДОТОЧАТ на 50км. Е, съсредоточиха се.

Бургова поне влезе в топ 50. Голямо събитие.

А Теодора Малчева.............се ОТКАЗА. Ми, така се прави, защо и е да се напъва, тя не си беше починала добре......

 

Най- лошото е, че дава интервю и е толкова тъпа, че обяснява: Нямам ски, ските ми не са за това време, не са като на първите, нямаше смисъл!!!!

Ти чуваш ли бе? Баси, пачата.... И ски от на първите топ 10 да вземеш, все ще е тая....но поне завърши!

 

Перуанеца с контузия бяга, но завърши и на финала го чакаше победителя в дисциплината Мартин Фуркад, за да му стисне ръката- ЕВАЛА!

 

После коментатора я пита: Как оценяваш представянето си?

Нейното представяне е:

Спринт: 54място

15км- ОТКАЗАХА ДА СЕ СЪСТЕЗАВАТ , да пазели сили за 30км.

30км- ОТКАЗА СЕ

 

Тя вика: МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ПРЕДСТАВЯНЕТО СИ!!!

 

Аз ли съм тъп, или нашите нямат никакъв критерий, освен когато вземат парите за спорта- там критериите са им високи.

 

П.С: Веселин Цинзов (другият ни турист......а , имам в предвид представител) в момента се отказа на 50км. бягане. Нямал въздух момчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам , защо се впечатляваш ... туристическа държава сме и развиваме туризма ... в случая олимпийския ... най-тъпото е , че една камара празноглавци (да се чете политици) се изредиха да посетят туристите (олимийците ни) и похарчиха една камара пари за да видят Сочи на държавни разноски ... ми няма треньори , бази и т.н. (не че не идват най-успелите наций в Белмекен да тренират , а наще се разхождат из Алпите ) ... абе всичко е подчинено на туризма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма? То бива тъпотия, бива глупост, но......... излизат пред камерата и се оправдават, все нещо им пречело.

 

Зографа, излиза, много се притеснил, все едно бил без крака. Ми кажи си бе: Първа олимпиада, не издържах психически, извинявам се. Кажи си 1 към 1, не се оправдавай с другите, вятъра, ските и тн..... Вятъра му бил лош, а след него при този вятар взеха да скачат 120м+...

 

Нашето момче завърши 41. Което е добро класиране, гледа го, наистина се бори момчето до 35-почти 40км беше на 30 секунди от първите, което е найстина достойно за уважение.

Да 41во място на пръв поглед не изглежда впечатляващо, но на фона на нивото и битката, нашето момче заслужава уважение, понеже СЕ ОПИТВАШЕ ДА НАПРАВИ НЕЩО, а не се отказа като другия турист (които сега ще каже, ските ми, снега, вятъра и тн)

 

Как няма да се ядосвам: Държавата им дава пари: ОК, може да са не са много, но не са и малко. Всичко им е осигурено (на 90% от спортистите), а те на туризъм и грам срам нямат. Излизат пред камера и казват: Доволна съм (че си се отказала по средата на дисциплината ли), забавлявах се (като завърших на 60то място), ските ми спряха, снега е много кишав, после е много твърд.... пародия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.