Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята нова Škoda Octavia III 1.6 TDi


Recommended Posts

Честито, колега, да я караш със здраве. След два-три месеца и аз ще се радвам на подобна. Стара загора е един от любимите ми градове, така че като взема тоягата, ще направя едно околобългарско пътешествие, а ако имаш възможност, може да се срещнем в Стара загора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • carrot

    28

  • bega4kata

    9

  • ivand911

    5

  • nikolaaaay

    4

Най-много писали в темата

Същото мога да кажа и за Пловдив, скоро мисля да намина да почерпя Спас от ЕТ Пловдив, който ми съдейства с тестдрайв на същия автомобил и беше много изчерпателен и любезен въпреки, че му беше ясно, че няма да купивам чрез тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз пък поръчах моята точно при Спас. И Фелицията е купувана от него преди 14 години, така че с него се познаваме доста отдавна. А и с по-голямата част от персонала в Еуратек, Пловдив.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,хайде,честито и от мен!Пожелавам само приятни емоции с тази красавица!Много е хубава и много добре представена! :eusa_clap:

Скоро писах някъде,че 03 не ме вдъхновява изобщо-sorry,взимам си думите обратно!Вече ми харесва,явно не и бях обърнал повече внимание!Не мога,обаче,нещо да приема,дизайна на задния капак около рег.номера!И при новия Sup също!Оправиха стоповете при седаните,то пък оцапаха зоната между тях!Не знам!Имам чувството,че от VW им диктуват кое-как,щото иначе Шкодичките май ще ги изпреварят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече ми харесва,явно не и бях обърнал повече внимание!Не мога,обаче,нещо да приема,дизайна на задния капак около рег.номера!И при новия Sup също!Оправиха стоповете при седаните,то пък оцапаха зоната между тях...

 

Обърни още малко внимание на задницата ;)

Разбира се, това е въпрос на лични предпочитания. На мен ми харесва и ще ти кажа защо: Първо, въпрос на вкус. Второ, но не на последно място - Хората са измислили нещо различно от баналната ниша за задния номер, която се среща при 99% от автомобилите. Шкода - автомобил със собствен почерк. Традицията продължава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни още малко внимание на задницата ;)

Разбира се, това е въпрос на лични предпочитания. На мен ми харесва и ще ти кажа защо: Първо, въпрос на вкус. Второ, но не на последно място - Хората са измислили нещо различно от баналната ниша за задния номер, която се среща при 99% от автомобилите. Шкода - автомобил със собствен почерк. Традицията продължава :)

Ммм,дааа...Явно ще трябва още внимание да и обръщам,докато ми хареса и задницата! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я какво дойде днес от Прага :) 8GB за автомобилния ключ.Simply clever

post-13406-0-30777500-1392626130_thumb.jpg

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я какво дойде днес от Прага :) 8GB за автомобилния ключ.Simply clever

От кой сайт е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един чешки търговец в ebay го взех, пуснаха ми стикерче подарък.

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От този сайт са добри цените, но не знам дали пращат до България и колко струва транспорта.

http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/Exterior-accessories

Поне се вижда какво предлагат, защото на ЕТ листата май не е съвсем пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалният магазин си е много добре, но за съжаление не изпращат до България (всъщност работи само в Чехия). Супершкодата също е добре, но вземат супер скъпо за доставка до България. В ибей от друга страна този пич ми продаде артикула на малко по-висока цена от тази в официалния магазин, но с безплатна доставка,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще разведря темата с още една снимка от днес ;)

j5r7.jpg

 

Зад мен имаше паркирана една черна Фабия 1 vRS, да си признае ;)

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразработих малко на магистралата. Небето беше добро за снимки ;)

post-13406-0-69279300-1393331564_thumb.jpg

post-13406-0-91951200-1393331573_thumb.jpg

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото мога да кажа и за Пловдив, скоро мисля да намина да почерпя Спас от ЕТ Пловдив, който ми съдейства с тестдрайв на същия автомобил и беше много изчерпателен и любезен въпреки, че му беше ясно, че няма да купивам чрез тях.

Момчета, за Спас Ковачев ли говорите? Аз си купих Супърба чрез него. Когато отидох в ЕТ не бях много наясно точно какво искам и благодарение на него разбрах. Сега една година по късно съм супер доволен от покупката си. Спас си го бива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Да се похваля - минах първите 1500 км и на хартия разработката на двигателя приключи, време е да отпуснем колана ;)

post-13406-0-32618900-1396630178_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е в настройките на педала на газта - понеже досега карах предимно на Еко, като включа на Спорт ми се струва направо самолет - педалът става много по-чувствителен, респективно се създава усещане за по-пъргав автомобил, без действително да е така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така се заблудих на моята.Карам на еко и леко като я настъпя е много мудна.И си викам,това е егати мършата.....Но на другия ден включих на спорт за да чуя генератора на звука и като пипнеш газта е много отзивчива и приятна.С лекота ще кажеш върви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

w0j1.jpg

 

Много ли е, малко ли е, първите 350 km среден разход около 7, предимно градско, на магистрала със 115 на темпомат, както се вижда на снимката - 4,5 и до около 6,0. Разработването продължава :)

Това е много добре!

А защо не мога да видя снимките? Изтрити ли са, или какво?

Не всички де - последните се четат!

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпия имиджшак - имах акаунт там, но се оказа, че било демо и взе да ми иска пари и аз го сиктирдосах...обаче си нямах и представа, че ще ми делне и старите снимки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.