Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята нова Škoda Octavia III 1.6 TDi


Recommended Posts

Ето, че дойде време с удоволствие да ви представя новата придобивка. Поръчана в началото на декамври, дойде вчера, ниво на оборудване - Елеганс + няколко допълнителни екстри.

 

Първите впечатления са изключително позитивни - изработката на купето е отлична, не мога да си изкривя душата и ще кажа, че има и доста евтина твърда пластмаса, но като цяло качеството впечатлява за класа и ценовия диапазон. За двигателя - твърде е рано да коментирам, впечатления ще има по-нататък. Комплименти за биксеноновите фарове - уникални, комплименти и за навигацията - без проблем намира адреси в Стара Загора. Като цяло дотук съм много доволен :)

 

Следват снимки:https://www.flickr.c...57643658623485/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • carrot

    28

  • bega4kata

    9

  • ivand911

    5

  • nikolaaaay

    4

Най-много писали в темата

Holyshit!!! Страхотна! Колкото и да не харесвам О3 като визия - тази отстрани изглежда УАААААУ!

 

Честито и със здраве да си я караш и гледаш!!! Да те слуша максимално много!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е колата.Със здраве да си я джъткаш.Фаровете,стоповете,хром пакета,черните халогени и навито....вкарват класа :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах, Сами това е колата дето ти пращах снимки ония ден. Аз и правих предпродажбен преглед, че в Стара Загора нямат диагностик. Уникална е! Честито колега. Със здраве да си я джиткаш.

Редактирано от skodko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш! Много хубав и подробен снимков материал,красавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ЕТ в провинцията колко бързо ги регистрират......

 

Честито колега, със здраве да си я караш и много безаварийни километри.

 

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Страхотна е каляската.  :doubleup: Със здраве, мноооо кеф и безаварийно да си я търкаляш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах, Сами това е колата дето ти пращах снимки ония ден. Аз и правих предпродажбен преглед, че в Стара Загора нямат диагностик. Уникална е! Честито колега. Със здраве да си я джиткаш.

Да,да,аз още в петък забеляах ,че е същата.Колегата беше постнал снимка отвън :)

 

"Тази дето ми прати клипчетата,дето дрифтите с нея по паркинга и после на пътя дето я тест-драйвахте" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и със здраве. Да не забравиш да се обадиш да се запознаем и да видим тази красавца на живо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа на иконките(квадратчетата) на радиостанциите има възможност да се качат истинските емблеми на съответната станция. Това бях гледал ако не се лъжа в briskoda. Първо си смъкваш емблемите от нета и ги вкарваш в радиото. После към всяко радио прикачаш съответната емблема. Друг е въпроса колко лесно могат да се намерят емблемите на съответните радиа. Може някой да го направи и да даде линк за смъкване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна е, със здраве да си я караш ! Много хубави снимки си направил .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много безаварийни километри и само нафта да сипваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Безброй много забавни километри ти пожелавам с красавицата! Мнго да те слуша!

 

@ivand911, ето линк, където ги има повечето ефирни радиа в България барабар с логата им

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kamengk Честито колега ! Колата наистина изглежда СУПЕР ! Да си я караш със здраве и да й навъртиш много и безаварийни километри :doubleup:

А самото представяне , може да послужи за образец . Евала :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много хубави снимки :) Дори осветлението на страничните огледала изглежда добре, въпреки че бях попаднал на един сайт, където обясняват как да си ги смени човек с LED светлини. Бях се замислил да направя така, също и на осветлението в багажника, само ако гаранцията не пострада разбира се ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! много безаварийни километри ,много добре че е гаражна .Завиждам ти haha

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда в този цвят и екстрите я отварят. Дано те слуша дълги години и километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа на иконките(квадратчетата) на радиостанциите има възможност да се качат истинските емблеми на съответната станция. Това бях гледал ако не се лъжа в briskoda. Първо си смъкваш емблемите от нета и ги вкарваш в радиото. После към всяко радио прикачаш съответната емблема. Друг е въпроса колко лесно могат да се намерят емблемите на съответните радиа. Може някой да го направи и да даде линк за смъкване.

 

На някои станции автоматично си им излизат емблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания :)

За радиото - в опциите могат да се импортнат логота на станциите, сега проучвам от книжката дали пише с каква резолюция и какъв размер трябва да са изображенията. Като ги направя ще ви ги снимам.

Първи впечатления от двигателя - много тих, почти не се чува, старт-стоп бачка безупречно, до момента на 150 км средния разход е около и малко над 6l/100 km - около 1/3 от разстоянието е извънградско. Много полезно, поне за мен е изборът на стил на шофиране - като шофирам нормално си го пускам на еко, като ми се кара по-така превключам на спорт - разликата е в чувствителността на педалите и волана.

Тъй като съм карал предимно компактни коли, все още не съм в свои води в Октавията, най-вече заради по-ограничения обзор. Парктроникът е незаменим на този етап ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата :D !!!

Колата е страхотна! Супер визия има с хром пакета, халогените и лед светлините. На живо е трепач - вече я видях и аз :D/.

 

Камене да ти е честита, със здраве да си я караш и да радва цялото семейство! Много безаварийки километри и само приятни изживявания с нея!

 

А първата снимката на улицата пред музея е все едно като от каталог на Октавия :o. Страхотна е!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш!

п.п. Хората правят коли, не си играят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Страхотен автомобил. Със здраве да си го караш :)

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.