Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DSG или ръчни скорости?


B.Popaleksov

Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...

Честито - супер е колата :) Със здраве да си я караш :)

 

Снимките къде са правени - може ли координати ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, след дълго чакане вече съм горд собственик на суперб 2.0 тди 170 к.с. (ръчни скорости) успях и да махна и моя стария Суперб,

1.Моля дайте ми някакъв линк за "ръководство за екплоатация" защото моята няма (БГ или Англ.)

2.Моля кажете как да си сменя езика на менюто че е на Италиански

3. Моля за съвет за масло на 92 хил проверих я с история е. До сега карах старата с Mobil super 5W/30

Шкода ми предлагат Кастрол дето се сменял на 30 хил. км мога ли да разчитам на това масло и на 30 хил ли да го сменям?

Благодаря Ви предварително!!!!

 

Кастрол е много добро масло - но моят съвет е да не го купуваш от ЕТ.

Защото като им знам цените - не излиза много на далавера. Но разбира се, ти си знаеш.

Иначе, за това, че лонг лайв маслото може да се сменява на 30 хиляди.... Абе, то може.

Но по-добре го сменявай на 17-18 хиляди. И на 1.5 години.

Отразява се добре на мотора, турбото, на всичките му там механизми вътре..... А също и на джоба. :)

И честита придобивка!

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...
На 3.02.2014 г. at 8:15, mishoo написа:

хаха да каажа и аз нещо по темата...

Значи ако закъсаш в снега и колелетата се окопаят ако си с автоматична кутия и те бутат е доста по трудно да те изкарат..Като е механична и един бутащ е достатъчен щот се получава на тласъци и викаш "ай руп" и излиза :D а като е автомат не става с тласъци и трябват повече бутащи

сега у снега го установих :D

Ами ако си 4/4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.