Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Rapid 1.2tsi 86Hp - мнения, разход, ТО, сравнения


zapriang

Recommended Posts

Реотани има при климатроника, на втората минута започва да се усеща топлина от духалките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензинка с реотани? Много ме съмнява :eusa_think:

Що се отнася до дизелите, там реотани се слагат (или не се слагат) независимо от това дали возилото е с климатик или с климатроник....ама това е друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина загрява бавничко, но не е фатално. Минава на газ чак на Орлов мост, а аз пътувам от Дружба...ама пък като загрее е пушка! Няма никаква разлика, дали е на газ или на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че преди да се е вдигнала стрелката на температурата започва да духа топло при климатроника.

 

Иначе относно разхода - при вторият резервоар ми даде 7,2 разход, но това е само градско в София и при това на къси разстояния. От както съм я взел до сега съм изминал почти 1400км, като повече от половината са в София и ми дава среден разход до момента 6,6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.