Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Регулират ли се ксеноновите фарове?


jackrabbit

Recommended Posts

Колеги,често започнаха да ми присветкват когато съм на къси и натоварен.

 

Доколкото знам ксеноновите фарове е задължително да се саморегулират,но очевидно има някакъв проблем с това.

 

Въпроса ми е дали подлежат на ръчна/софтуерна настройка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулират се софтуерно (най-добре).

 

Трябва да имаш кантарче и когато си натоварен , те да се регулират. Аз като сложих пружините и колата падна долу, ксеноните ми се промениха (мислеха, че съм натоварен), но софтуерно ги регулирах и нямам ядове от тогава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През софтуера,който нормално е достъпен през борд компютъра или през ВАГ ком ги регулира?

 

Как знаеш колко да се свалят?Мислех че това е заводски при ксеноните и не се пипа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са на позиции (1ва /2ра/3та до колкото си спомням). С Ваг ком се регулират.

Вдигнах ги с една позиция и от тогава нямам проблеми.

 

П.С: Както каза колегата, бегай в ЕТ да се оправят. Не съм запознат, може пък новите супърби да може и през компа им или да имат функция за наместване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има си вътки, но за мен не е удачно да се регулират от там при положение, че със софтуера става за минутки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.