Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Блокиране на багажника, Октавия Комби Тур 1, 1.9 ТДИ, '08


DaKis

Recommended Posts

Здравейте. Не знам дали проблема е при мен или е някакъв дефект, защото кумеца ми също споделя подобни неща.

Значи багажника на колата се отваря единствено "електрически" с ръкохватката - няма ключалка, която да се ползва за зор заман. Като отключа или заключа с дистанционното и попогрешка натисна същото копче повторно, край - при следващото отключване бегажника не отваря. Цъкам напред, назад - по някое време става. Сигурно има някакъв чалъм, ама досега не мога да го схвана. Дайте съвет моля

И има ли друг вариант за отваряне, че е много тегаво през седалките да редиш багажник, особено като има и детскли столчета вътре... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.