Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек вдигат цените от 15.01.2014 ?


N.Zlatev

Recommended Posts

.........

Самул е купил 5-6 нови шкоди , а не му направиха и 5лв. отстъпка за новата кола която поръча и плати кеш.

Аз имам познати в Алианс София и имах отстъпка на моят Суперб .... Та който иска още да умува, моля пишете.

 

Това при ЕТ ми мяза на Болкан стар /Мицубиши/ Те на новите си модели не дават никакви отстъпки, защото са нови и сами се продават. 

Не знам, защо не са му дали отстъпка, но мен с влизането в шоурума ми казаха, че ще ползвам 10% отстъпка.

А миналата седмицата като обикалях шоурумите навсякъде ми предлагаха отстъпка, а в Сеат даже и на допълнително оборудване даваха отстъпка. Но както казаха по горе това си е политика на фирмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що разгледах цените в skoda-auto.bg,същите са си като преди месец.Говоря за Супърб 2.0ТДИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Шкода вдигат цените, но все пак се стремят да останат конкурентни. Когато говорим за цени трябва да сравняваме естествено сравнително еднакви продукти от различни марки. А ето и малко цени на базовите модели:

Шкода Суперб-38860

Фолксваген Пасат-40710

Хонда Акорд-39990

Мазда 6-46980

Тойота Авенсис-36300

Опел Инсигния Седан-37485

Пежо 508 Седан-37095

Рено Лагуна-43490

Ситроен Ц5-41861

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При офертите за налични автомобили няма срок, там е написано - за налични автомобили до изчерпване на количествата. Количествата ги има все още, но цената е променена.

Офертата уж е валидна с условие "до изчерпване на количествата", но не е ... това си е вид договор.

Самул е купил 5-6 нови шкоди , а не му направиха и 5лв. отстъпка за новата кола която поръча и плати кеш.

Аз имам познати в Алианс София и имах отстъпка на моят Суперб .... Та който иска още да умува, моля пишете.

 

Пиша за последен път по тази тема пък, който както иска да си тълкува нещата.

Относно офертата, ако имаш такава оферта, която е персонално за теб и са упоменати твойте/Вашите данни незнам защо не си търсиш правата, най-малкото нищо не ти пречи да пишеш до ЕТ и да чакаш техният официален отговор, но ако говориш за хвърчаща бланка (ценова листа) нещата малко се разминават кое си е вид договор.....

 

Относно Самуил извинявам се че го замесвам без дори да го познавам, но ако прочетеш внимателно темата му за VRS внимателно, ще разбереш че му е направено отстъпка от 8 % върху цялата стойност на сделката т.е. и допълнителното оборудване (не че при него е много голямо :sorry: ), а той се нервираше че в VW му правят 10 %.

Тъй, че това което си написал е меко казано некоректно.

 

Но всички, който купуваме нови коли на има няма 1 година от премиерата, трябва да преглътнем факта, че отстъпки много много не се дават. Тъй че който иска големи отстъпки, да чака Октавията да стане на 1,5 - 2 години ще има отстъпки, пакети, а нищо и чудно нови Селекшъни..... тъй че днес плащаш едно, а утре може да се каже че е стандартна опция за нивото. Тъй че никой не ни е виновен, че колата се продава и без отстъпки  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.