Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка Октавия 2


Recommended Posts

алеуя, Октавията е закупена. Не е това, което бях планирал (дизел с дсг), но точно тази ми хвана окото още първият път като я видях :wacko_2: 1.6 MPI с АГУ  :sorry: пък и състоянието на предлаганите към този момент дизели е  :BangHead:

 

09.2008 води се амбиенте, но е с доволно екстри, повече от всеки от наличните елеганси в ЕТ. Единствено към двигателчето бях мноОого резервиран, ама се оказа, че не е толкова зле ... а като видях разходите по обслужването му още повече ми хареса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не мога да се оправя със снимките ... само url търси ...

ще я опиша с думи: комби, т.син металик с оригинално затъмнени стъкла, лети джанти, кожен салон с лумбални екстри, 10 ербега,  ЕСП, МФД, мулти волан, темпомат, пълен ел. пакет, заводска аларма, парктроник, климатроник, шкода цд/мп3, сензор дъжд, огледало с бленда и двойния багажник. АГУ в резервната гума с вентилация и зареждане през капачката на резервоара, интелигиенто направено.

Аз си ъпгрейднах климатроника, пуснах автоматични дневни светлини и аутолок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не мога да се оправя със снимките ... само url търси ...

 

Колега , виж в тази тема дали ще ти помогне :) -->  ЦЪК

а тук може да си пуснеш тема за новата придобивка --> ЦЪК

 

Иначе , да ти е честита колата ! Много да те радва и да ти служи вярно ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве и безаварийно да си я търкаляш!!

Много добре звучи описанието, ама искаме и да я видим... :tongue_1:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица! И е комби  :) ! Честита да ти е! Много, много безпроблемни километри ти пожелавам с нея, и всеки един много да те радва  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията! Сега разбирате защо и се метнах :) Снимките ще се забавят, в това време няма как.

От днес две новини. Бях до ЕТ на диагностика. Все пак газовата се оказа, че не е шкодаджийска и топката пак е в ланди. Иначе колата няма никакви проблеми, а и в Италия излезе, че е била обслужвана абсолютно прилично и както си трябва, ангренажи, масла, филтри, всичко когато е трябвало и каквото е трябвало. Купето не е изтормозено от зимни химии, та с две думи съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не мога да се оправя със снимките ... само url търси ...

ще я опиша с думи: комби, т.син металик с оригинално затъмнени стъкла, лети джанти, кожен салон с лумбални екстри, 10 ербега,  ЕСП, МФД, мулти волан, темпомат, пълен ел. пакет, заводска аларма, парктроник, климатроник, шкода цд/мп3, сензор дъжд, огледало с бленда и двойния багажник. АГУ в резервната гума с вентилация и зареждане през капачката на резервоара, интелигиенто направено.

Аз си ъпгрейднах климатроника, пуснах автоматични дневни светлини и аутолок.

Честито, колега със здраве да си я караш! Много е хубава. Как е ъпгрейдна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно казано ъпгрейд :) счупих едно краче на средното копче, така че да мпже да се ползва като on/off както при вагените, каквото обаче липсва оригинално в октито ( не е ясно защо).

 

От онзи ден съм с активен tpms, все още си търся reset бутон. Нови стелки и супърбски чадър Шкода :) Гледам и едни ветробрани да си взема, има някви полски ... Има ли хора, които да препочат модел ?

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.