Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дистанционо за оригинална аларма фелиция


gogalov

Recommended Posts

закупих си фела с оригиналана аларма, но проблема е в дистанционото с една дума нищо нестава от него, и въпроса ми е дали от някаде мога да си намеря оригинално дистанционо или заместител на него че неми се сменя алармата  някои ако е имал следния проблем да каже как се е справил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш при някои алармаджии и те ще погледнат алармата и ще ти кажат дали можеш да си купиш универсално дистанционно и да ти го обучат към нея.Защото едва ли ще успееш да намериш отнякъде здраво и работещо оригинално дистанционно на толкова стара аларма.Последния вариант е да махнеш оригиналната аларма и да поставиш афтърмаркет такава.Нещо,което виждам,не ти се иска,но е вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега неми се иска да ми разкостят таблото веднъш го претарпях и неискам 2 път да става на предната ми фела се навих на аларма заради ключалките сложих и немма думи какви филми ме вкараха или тая ще си оправя или нема изопщо да се занимавам с друга ще пробвам при някои алармаджия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.