Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

След още някоя година, само ще се качваме в колите, ще казваме посоката и от жабката ще изкача ракийка и салатка :))))

 

Аз всъщност точно за това не харесвам много-много всички тези асистенти, начело с автоматичните скоростни кутии :) Все ми се струва, че толкова харесваме колите, защото ги караме, не защото ни возят. Не че нещо лошо разбира се, просто си чеша езика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Нещо не ми се отдава копирането на линка, но пробвай в търсачката на сайта като напишеш модела. Трябва да ти излезе. Модела е GVN 53. А ако успея ще дам и линк. :)

Този модел е изключително дърт (май наближава десетина години от пускането му) и отдавна е спрян от производство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам как действа, но не съм ползвал и нямам представа дали е с ефективно на пътя.

...

Ефективно и изключително удобно, особенно на път със завои. Единствения недостатък за мен, е че и на магистралата ги пуска, а аз карам само на къси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А когато застигаш кола, пак ли превключват? Или само насреща?

 

http://www.youtube.com/watch?v=pZZkVoTC5PI&feature=player_detailpage

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А когато застигаш кола, пак ли превключват? Или само насреща?

 

На Аудито си ги превключва, но според клипа по-горе при Шкода ги превключва само при насрещно движение  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден ъпдейт по моята поръчка:


Седмица на поръчка: 49/2013


Седмица на производство: 3/2014


Дата на доставка: 24.01.2014 (4/2014)


Доставка на място: 27-29.01.2014


 


:wacko_2:


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Пореден ъпдейт по моята поръчка:

Седмица на поръчка: 49/2013

Седмица на производство: 3/2014

Дата на доставка: 24.01.2014 (4/2014)

Доставка на място: 27-29.01.2014

 

:wacko_2:

 

Честито и другата седмица чакаме снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко раздвижване и за моята заявка :

Поръчана на - 17.09.2013 - срок 90 работни дни

- трябва да я получа на 27.01.2014 - да, ама не.

Първа дата на производство(от днес на обяд) - осма седмица - 17-21.02.2014

Надявам се да няма ъпдейти на производствената седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какаво означава първа дата за производство 17-21.02.2014? Тогава ще започне производството на колата или тогава трябва да бъде произведена.Ако е първото,колко е времето за производство?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17-21/02 е седмицата в която ще бъде произведена. Дали понеделник или петък е трудно да се каже  :)

PS: Датата на слизане от конвейра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hi: благодаря

има бележка в жабката на която пише датата кога е слязла от конвеира така беше при моята фабиа 2010. 15 09 2010  на първият учебен ден  :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има бележка в жабката на която пише датата кога е слязла от конвеира така беше при моята фабиа 2010. 15 09 2010  на първият учебен ден  :D/

 

Ха, те абсолютни набори с мойта, и мойта точно на 15.09.2010 е слязла от конвейера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един линк за това как Болеро-то става навигация, плейва видео, може да му се включи камера и още други неща.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5jwU4Z9lYcU#t=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което видях във видеото е, че може да се използва като външен монитор на мобилен телефон, тоест след като го вържеш, само се води, че имаш тъчскрийн - всичко се управлява от телефона, според мен няма реална полза от това, човек колата ли ще кара, телефона ли ще гледа, радиото ли...ако няма фабрична навигация и на човек му трябва, по-добре или само мобилен телефон или афтърмаркет. Плюс това на това екранче с тази ниска резолюция и видеото може би ще му е толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че моята дойде.

Photo_30_01_14_12_53_39.jpg

 

За съжаление обаче ще мога да вляза във владение на собствеността си най-рано в понеделник. Последното изречение ще го коментирам след като получа автомобила в крайна сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега! Да ти е честита, много да те радва и само приятни изживявания с нея да имаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.