Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Браво дизел vRS,малко хора избират разумния дизел.

 

Добри екстри си и накичил, чакам впечатления от двигателя и окачването. Засега инфо само от бензинови имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Супер е красавицата!!! Много да те радва и само нафтичка от Марешки (дано скоро я направи в Сф) и масло :) :plate_skoda: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е красавицата!!! Много да те радва и само нафтичка от Марешки (дано скоро я направи в Сф) и масло :) :plate_skoda: .

Мисля,че колегата е в Германия,но си го пожелаваме на нас останалите

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен автомобил. Да си го ползваш с много здраве и късмет :) Искам само да попитам бялото кое от трите възможни е? Много ми е интересно, защото съм на вълна избор на цвят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих искал да ми покажат точно това оборудване, за да няма изненади. При О3 знаеш в брошурата за колоните на аудиото пише едно,но се оказва,че има оборудвания само с две колони,не 4. Както и ръчни повдигачи на стъклата мисля има в ниските. Аз лично бих искал да видя такава с това оборудване,защото реално за горе долу тези пари се взима почти L&K на О3 с добър двигател (сега ще са склонни за О3 на повече птстъпки от на Супърб). Не се меся, виждал съм и двете, ако нуждите са за по-голяма кола разбирам..в салона изложените Супърби са една класа над О3 по качество на материалите вътре..

За това няма никакъв проблем. Преди по-малко от две седмици ходих до ЕураТек София да вземем едни служебни нови Октавии и точно издаваха 5 нова съвсем базови Superb-а. Даже бяха тъмно син неметалик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това няма никакъв проблем. Преди по-малко от две седмици ходих до ЕураТек София да вземем едни служебни нови Октавии и точно издаваха 5 нова съвсем базови Superb-а. Даже бяха тъмно син неметалик.

Супер, като я вземеш ще чакам да направиш едно сравнение,понеже си карал и двете. Аз лично много харесвам подобен род сравнения от хора имали и двете. Понеже дай боже следващия ми избор да е между Окти и Супърб

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, колеги, моето чакане завърши! Поздрави на все още чакащите... Наздраве!

 

Честито и от мен!

Бях останал с впечатлението, че ще е сива (поне така изглеждаше на screenshot-a, който беше споделил тук), а сега

ми се вижда бяла :) Поправи ме ако бъркам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен автомобил. Да си го ползваш с много здраве и късмет :) Искам само да попитам бялото кое от трите възможни е? Много ми е интересно, защото съм на вълна избор на цвят?

Мерси! Бялото е "лунно". Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Бях останал с впечатлението, че ще е сива (поне така изглеждаше на screenshot-a, който беше споделил тук), а сега

ми се вижда бяла :) Поправи ме ако бъркам :)

Не знам, Рапида беше сив, РС-ката още отначало беше бяла, даже беше обикновено бяло и го смених междувременно на лунно. Не знам защо съм се объркал, че лунното е металик... Защото не е, а аз такова исках. Здраве да е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че колегата е в Германия,но си го пожелаваме на нас останалите

И тук, и там :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, като я вземеш ще чакам да направиш едно сравнение,понеже си карал и двете. Аз лично много харесвам подобен род сравнения от хора имали и двете. Понеже дай боже следващия ми избор да е между Окти и Супърб

Да, мислех и аз да го направя по-нататък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този цвят е перлен металик :)

Хм, и на дневна светлина го гледах уж, не ми заприлича на металик. Дано да е, де :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, колеги, моето чакане завърши! Поздрави на все още чакащите... Наздраве!P_20161127_095716_p6kxPq35_sredna.jpg

Честито със здраве да си я караш :-) Много радост да ти носи и много безаварийни километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Днес май я видях във Варна.

Може, въртя градско, че ще потеглям към Швабия. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! Екстрите: панорамен шибидах, безключово отваряне и палене, адаптивен темпомат, изход 220 волта на гърба на подлакътника, биксенона си е май сериен за РС, (направо съм очарован от него и завиващите фарове - мечта), ел.предно стъкло, кожен салон, Болеро със Смартлинк, (не се поддържа обаче за БГ май), не поръчах навигация от Шкода, защото имам на Sygic доживотен лиценз, а и ъпдейтването на карти от официалния производител..., сега някой да не каже, че е на цената на течност за чистачки :-) Шафте, това беше за теб хахаха. По-нататък, ел.задна врата, осветление в краката отпред и отзад, сензор за умора на водача, или както там се казва, ъъъъъъ стикери на Шкода Форум България, дават едни 20 коня отгоре... Горе-долу това беше, май. Мотора е по-малкия - 184 к.с. два литра, автоматик. Аааа да, типтроника се командва от волана, което е супер гот. И друго много готино нещо, което го няма Рапида - като си закача телефона със Синия зъб и си пусна Спотифай, мога да сменям песните от волана, преди при Рапида - само от телефона, което е гадно, защото сваляш погледа надолу. Та така... Доволен съм след първите стотина км. Поздрави!

 

Честито и от мен! Много, много безаварийни километри ти желая и много положителни емоции от пътувания по света и у нас! :D

 

Само за Смартлинка да спомена - в тази тема обсъждахме лесен начин за заобикаляне на ограничението за инсталиране на Android Auto в България. Предполагам това имаш предвид под "не се поддържа обаче за БГ май". :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах удоволствието да видя на живо "германката" и Германеца :) Чудесен автомобил - веднага хваща окото! Да си я кара със здраве и безаварийно!

 

В този ред на мисли и аз да се похваля, че предния петък (25ти) и за мен приключи дългото чакане и от тогава само дето не спя в колата :)

А "колата" е Skoda Octavia, 1.8 TSI 6M, Lauren&Klement, цвят Топаз кафяв металик + следните допълнителни екстри: 

- Усилен пластмасов щит под двигателя
- Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба
- бордкомпютър с цветен Maxi-DOT дисплей
- Избор на режим за шофиране 
- подгряване на предните седалки
- алармена система с обемни датчици и два сгъваеми ключа
- Универсална Bluetooth подготовка за GSM с гласов контрол
- затъмнени задно и задни странични стъкла
- Пакет Simply Clever
- Функция SMART LINK
- ISOFIX накрайник за детска седалка на мястото до водача
 
Още не ми е останало време да я наснимам, така че снимки скоро ...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли пак да си повторя въпроса. Гледах някои колеги докато са чакали за автомобилите си, са предоставяли данни кога ще бъде произведен и кога доставен. От къде се следят тези неща? Търговците ли ги казват или има някаква система където може да се провери. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли пак да си повторя въпроса. Гледах някои колеги докато са чакали за автомобилите си, са предоставяли данни кога ще бъде произведен и кога доставен. От къде се следят тези неща? Търговците ли ги казват или има някаква система където може да се провери. Благодаря.

 

Система няма. Всичката информация, която съм получавал е била от дилъра, при който поръчах автомобила и то при мое запитване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Днес имах удоволствието да видя на живо "германката" и Германеца :) Чудесен автомобил - веднага хваща окото! Да си я кара със здраве и безаварийно!

 

В този ред на мисли и аз да се похваля, че предния петък (25ти) и за мен приключи дългото чакане и от тогава само дето не спя в колата :)

А "колата" е Skoda Octavia, 1.8 TSI 6M, Lauren&Klement, цвят Топаз кафяв металик + следните допълнителни екстри: 

- Усилен пластмасов щит под двигателя
- Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба
- бордкомпютър с цветен Maxi-DOT дисплей
- Избор на режим за шофиране 
- подгряване на предните седалки
- алармена система с обемни датчици и два сгъваеми ключа
- Универсална Bluetooth подготовка за GSM с гласов контрол
- затъмнени задно и задни странични стъкла
- Пакет Simply Clever
- Функция SMART LINK
- ISOFIX накрайник за детска седалка на мястото до водача
 
Още не ми е останало време да я наснимам, така че снимки скоро ...

 

Германката вече не беше бяла... От само два дни градско във Варна :banger_2: . Мерси за пожеланията, да ти се връща тъпкано. Относно Смартлинка - не се поддържа в БГ, не знам къде ще я караш. Аз лично бях доста разочарован, когато научих. Много ми хареса спойлера на задния капак. Честито още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.