Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода фабия 1.9 sdi комби 2002


kotata75

Recommended Posts

Здравейте на всички фенове на марката.От вчера съм горд собственик на фабия 1.9 сди комби,но  ето че и проблемите не закъсняха.Проблема е следния не ми светят предните фарове за мъгла.Не достига ток до крушките?Гледах за бушони всички са здрави гледахме и ключа един приятел го замерва каза че е здрав, някакво реле да няма някъде или да ме насочите  къде да гледам и търся проблема?Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо за което се сещам е релето за проверка на светлините (ако колата го има като екстра) - при мен то се оказа причината да не свети среден стоп - просто прекъсната(отворена) верига в самото реле. В ЕТ ми го оправиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо за което се сещам е релето за проверка на светлините (ако колата го има като екстра) - при мен то се оказа причината да не свети среден стоп - просто прекъсната(отворена) верига в самото реле. В ЕТ ми го оправиха.

Колега къде се намира това реле и ако знаеш кой номер е ще съм ти много благодарен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за момента не мога да ти дам дефинитивен отговор освен, че трябва да се намира под кората, която е над педалите.

 

Впрочем, свети ли ти предупредителна лампа на таблото за изгоряла крушка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема вече е решен оказа се че няма бушон.Но лампа по таблото за изгоряла крушка не е светела,макар като я купих на единия габарит беше изгоряла крушката пак не светеше индикация на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но лампа по таблото за изгоряла крушка не е светела,макар като я купих на единия габарит беше изгоряла крушката пак не светеше индикация на таблото.

Най-вероятно просто нямаш такава лампа и за това не свети :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.