Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покана към Шкода форума за участие на VW клуб фест 2014


brabus

Recommended Posts

Тю. Не мога да кача снимки тук. Пуснал съм на фб страницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    13

  • bega4kata

    9

  • masterOne

    9

  • митето

    8

Най-много писали в темата

Наистина само мога да призная, че феста беше на много високо ниво. Приятно бях изненадан от високата посещаемост. Организация беше перфектна, въобще беше помислено за всичко, от автомобилите до забавления за публиката. Наистина си изкарахме страхотно, веселбата беше голяма пък и с BlackPearl с нас просто не може да се скучае :D .

Благодаря на Сами за помощта при подготовката на колата, но мисля, че и той се изкефи, че имаше възможност отново да бъде с бившата.  Мисля, че като едни братовчеди на фамилията VW представихме достойно и нашата марка.  :flag_skoda:  

 

И накрая само пред нашите коли се събраха всичките адреналинки  B) повече какво да коментираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Да драсна и аз няколко реда...........

 

Огромни благодарности към организаторите на VW Fest, че ни позволиха да сме част от това приятно мероприятие.

 

С доста мерак подготвих колата и заедно със Сами потеглихме към Софето.

Лека грешка направих, че не се възползвах от хотела, така щяхме да сме 2мата със Сами пакет и нямаше да се налага да разкарвам Маджо и Гената (МЕРСИ ) като таксита, за което им БЛАГОДАРЯ.

 

Иначе....много се искефих на колата на Маджо. Уникална е с тази предна броня и кулера зад нея.

Само за фаровете трябва да измисли нещо: (виж снимките на Краси- Favorit) , да видиш за какво става въпрос и че дългите им са винаги с рефлектор, а не с ЛУПА. Мисли варианти!

 

Бяхте добре посрещнати и подредени до другите гости!

ЕВАЛА на Сами, че докара колата и въобще се грижеше за нея през по-голямата част от времето, Ице, малко критика.........

 

За самият Фест. Аз повечето го разгледах докато още подреждахме колите. Гостите от Босна и Сърбия направо ми напълниха очите с 1ките си.

 

Направи ми впечатление, че 90% от посетителите бяха много възпитани с други думи.....знаеха как да се отнесат към колите.

Тъй като бях свалил прозорците наполовина и колата беше заключена...Хората със зипове като се наведяха си ги пазеха или ги прикриваха с ръце.

Малко бяха хората, които дърпаха дръжките да отварят или да си навират главата вътре през прозореца.
В събота си бях забравил колата отключена и един ТЮЛЕН от женски род с чанта колкото нея се намъкна със скоростта на светлината и започна да се радва...... Докато разбера какво стана, наШта вече беше излязла.......

Като цяло- разбрах, че ние със Сами ВЕЧЕ НЕ СМЕ ДОБРЕ. Понеже прекалено внимание гледаме по детайлите на колите... Още като застанем да гледаме и 2мата в един глас....

Ясно ми беше, че сме гости и интересът няма да е както в залата с VW (масовите), хората нямаше да обръщат внимание на малките детайли като кантчето на предната решетка, лед халогените и тн...

разбира се имаше и доста хора които забелязаха това. Голяма атракция събираше Маджо като си вдигнеше капака, все пак тръбите привличат. От време на време вдигах и моя, не че има какво да се види, но се събираха запячи.

Доста снимки правеха и като цяло колите ни се радваха на интерес!

 

Направи ми впечатление също, че много от хората се впечатляваха от:

- стикерите на СОКОЛСКИ МАНАСТИР за съборите

- излятата ми колонка за уредите

- теглича (един тийн вика на аверите си: Зако го е сложил, сега като го запаля със запалката и ще изгори с колата....кога ще сварят да го дръпнат :) )

 

Благодаря на всички софиянци и не софиянци които дойдоха да ни уважат, макар в механата да беше СЛАБО.

Морковака ни изостави в неделя, да гледа как ЖП Мездра правят класика ала ПУУЛ на родното му ЛОКО, но какво да се прави!

Не можах да се класирам за дискотека, но просто не си бях взел ключ от домакините, а не исках да ги събуждам из нощите, то даже из утрините!

 

Вече в залата, на втория ден, смях, забавление. 2 награди спечелих, ама едната не я взех.. (освен адреналинката де).

Забавлявахме се яко, къде с колегите, къде с адреналинките.......

 

Лошо впечатление ми направи само едно: След игрите, където се събираха по 50 човека да отговарят, имаше благотворителен търг за направени часовници за колега от Фауве Клуб.
Тъй като бях спечелил вече 50лв гориво си казах: От където дошли, там отишли...поне за добра кауза.
Та....почвам на наддавам (най-много исках обаче предмет който не се предложи), обръщам се....от 50+ човека, останали 20на..... ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

 

Не спечелих, играх къртица, само надувах цените, но след това когато не гледат хората си отидох и пуснах и аз нещо в кутията....

 

Иначе, Евчето (черната адреналинка)ми е обещала да не уреди с буталца за добра кауза....да видим!

 

Сеат бяха 0, само 1 гостенин. Освен това не си знаят моделите и историята (не че аз я знам де). Имаве въпрос да се изброят 12 модела на Сеат... аз и Сами за 10-11 се сетихме веднага. Излезе едно момче, каза АЗ ГИ ЗНАМ- изброи 5-6 макс и каза- това са :) !

Изкарах доста хубав уикенд в компанията на приятели....посмяхме се, забавлявахме се, заредихме се с положителни емоции и сега сме back to reality!
 

За догодина вече се сещам за един сигурен участник от нашите редици........ мисля, че този фест му подейства доста надъхващо!

Поздрави!

Още веднъж благодаря за перфектната организация на VW Club!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.