Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покана към Шкода форума за участие на VW клуб фест 2014


brabus

Recommended Posts

Надявам се мероприятието да бъде подходящо отразено във форума, заради тези които нямат възможност да дойдат в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    13

  • bega4kata

    9

  • masterOne

    9

  • митето

    8

Най-много писали в темата

Надявам се мероприятието да бъде подходящо отразено във форума, заради тези които нямат възможност да дойдат в София.

Ще гледаме това да се случи, включително в сайта и ФБ страницата ни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, радвам се че колите са избрани.

Молбата ми към собствениците на тези автомобили да ми изпратят на лично съобщение следната информация:
 

Име  

Ник  

GSM  

email  

Град  

Модел автомобил  

Регистрационен номер  

Година на производство  

Цвят  

Двигател мощност  

Двигател код  

Доработки по двигател и трансмисия

Екстериор доработки  

Джанти и гуми  

Окачване  

Спирачна система  

Интериор доработки  

Аудио  

Интересни факти за автомобила/модела:

Редактирано от brabus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на Христо, Искрен и Младен!


Да кажа, че нямам лично съобщение  с данните за колата на Христо (анкетата от горното ми мнение). Моля за съдействие от вас да получа необходимата информация за колата на braveheart 


 


Залите (№5 и №6) на ИЕЦ София ще се подреждат на 14.03.2014 г. (петък). Ние като организатори ще сме там още от 08.30 ч. 


Пред залите ще има организирана автомивка, така че дори да пътувате в лошо време ще ги измием добре. Изискването към собствениците е колите да са почистени вътре, защото нямаме как да почистваме и интериори.


Що се отнася до час на пристигане.


Поради причината, че всичко трябва да е готово до 18.00 ч. вашите автомобили трябва да са пред ИЕЦ най-късно в 13.00 ч., за да се подготвят, подредят в залата и вие да си ги доподсушите и лъснете. От моя гледна точка и в 8.30 ч. да сте при залите аз ще съм по-спокоен, че участникът е вече при нас и всичко е ОК.


В 18.00 ч. всички си тръгваме, като ключовете от всички коли в залите остават в залата при организаторите.


В този ден ще получите и пропуск за събота и неделя като броя влизания и излизания е неограничен и безплатен.


 


В събота/неделя е самото изложение. Работното време ще бъде от 09.00 до 18.00 ч. По това време на деня може ключовете от колата да са в собственика и по него преценка колата да е отключена/заключена. Задължително при излизане от залата за повече от 30 мин. ключовете отново се предават на организаторите.


 


В неделя след 18.00 ч. започва освобождаването на залите от колите, като това ще става под точно определен ред на излизане. Забранено е запалването и работа на място на колите в залите!


 


 


Това е от мен засега. Ще добавя и снимка с обозначения от кой портал ще се влиза към залите на 14.03.2014 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте групата :)

 

Извинявам се за късното включване, в последно време се бях отдал на почивка из нашите планини ;), но отпуската свърши и вече съм тука. Преди малко ми се обади Сами, да ми обърне внимание по темата и веднага се отзовавам. Вече съм попълнил анкетата, така че Brabus вече има и моите данни.

 

Малко клюки от жълтите страници :) : бегачката е със съвсем леко жулната задна броня :o , която утре ще оправяме. За феста ще бъде кукла :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега, когато остават точно и само пет денонощия преди откриването на най-очаквания Volkswagen Club Fest, ще обявим и голямата награда - 500 литра гориво за един щастливец, предоставени от Бензиностанции Еко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Легенда за участниците:

1. Вход за ИЕЦ - влизат участниците в петък.

2. Зона за миене на колите.

3. Вход за залите (5 и 6)

4. Изход, от който ще се излиза в неделя.

5. Вход за посетители

6. Изход от ИЕЦ за неделя.shema_zps341d913f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо,собственика на моята Октавия,няма да има възможност да докара колата в София в Петък. За това аз като инициатор,колата да присъства на феста,съм задължен към форума да я докарам.Отложих си клиентите за петък,изтеглих ги за по-рано.Беше натоварена седмица.След като Христо ми докара колата и я измихме и я огледах,открихме доста забележки,освен лекото жулване на задната броня.Христо много си я пази,но все пак ходи на ски с нея,спира я на паркинги между колите,без да се съобразява като мен,да е далече от същите.Оказа се че вратите имат следи от чуквания от врати на съседни коли,бели,червени и т.н.За боя бяха и цялата задна броня,предната броня/беше отнесла удар от камък в ляво и няколко по-дребни.Задния калник също беше одран доста дълбоко.Проблем допълнителен беше,че моя бояджия Тони е в Англия за 2 седмици и закарах колата при колегата му с когото работят.Всеки ден ходих да надзиравам и да му помогна при разглобяването и сглобяването ,защо сам човек не може да се справи с пост.на броня примерно.Всичко по колата е боядисано с изключение на 1 точка от камъче по предния капак,но просто времето не стига.Сложихме летните джанти,едната беше поправена,че беше одраскана,липсваха няколко капачки,осигурих ги,задната емблема беше се обелила от лугата и солта по зимните пътища,сложих нова,цялостно е пастирана колата.Единия спирачен апарат имаше забележка,боядисал съм го./гумаджиите го обелили с джантата/.Освежил съм всички пластмаси със спрей и утре тръгвам с Искрен в 8 часа за София.Така,че ще видите и колата и мен ;)

Доста напрегнато ми беше и си отложих ангажименти,но не съжалявам,защото пък,ще видя приятелите си Софиянци.А може и новата кола да си видя,ако пристигне в София в следващите 3 дни :)  Благодарности на Маджо и Пепи за съдействието и готовността да ми намерят хотел или да ме поканят на гости в последния момент.Благодаря и на Иво за хотела.Надявам се че ще си изкараме добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че всичко се е наредило както трябва. И аз мога да кажа, че колата ми вече е готова за изложение. Преди малко я прибрах! Искам да изкажа огромно благодарности на Гената, който си загуби цялата вечер да ми навърже фаровете и си тръгна след 00ч., много имам да черпя.

Сега лягам да поспя няколко часа, че от рано ще я закарам на цялостно измиване и подготовка за изложението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така.Да им покажем,че и наща марка има уникати :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам утре вечер след феста да се съберем към 20.00ч и да полеем участието на Шкода Клуб България. Също така да се видим с колегите ни Искрен, Сами и Христо. Утре ще направя резервация в ресторант БОРИМЕЧКАТА в ст. град, но за по-сигурно преди да тръгнете ми звъннете да потвърдя дали ще сме там на 100%. 0895 609750 

 

 

п.п. светът е кръчма, да седнем на една маса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутрин, хубаво да полирате лъскачките, че идвам с големия (фотоапарат) :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам утре вечер след феста да се съберем към 20.00ч и да полеем участието на Шкода Клуб България. Също така да се видим с колегите ни Искрен, Сами и Христо. Утре ще направя резервация в ресторант БОРИМЕЧКАТА в ст. град, но за по-сигурно преди да тръгнете ми звъннете да потвърдя дали ще сме там на 100%. 0895 609750 

 

 

п.п. светът е кръчма, да седнем на една маса :)

Чудесна идея, подкрепям! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като Христо ми докара колата и я измихме и я огледах,открихме доста забележки,освен лекото жулване на задната броня.Христо много си я пази,но все пак ходи на ски с нея,спира я на паркинги между колите,без да се съобразява като мен,да е далече от същите.Оказа се че вратите имат следи от чуквания от врати на съседни коли,бели,червени и т.н.За боя бяха и цялата задна броня,предната броня/беше отнесла удар от камък в ляво и няколко по-дребни.Задния калник също беше одран доста дълбоко....Сложихме летните джанти,едната беше поправена,че беше одраскана,липсваха няколко капачки,осигурих ги,задната емблема беше се обелила от лугата и солта по зимните пътища...Единия спирачен апарат имаше забележка,боядисал съм го./гумаджиите го обелили с джантата/.

Аз толкова забележки накуп на ежедневната си кола, която е на 150 000 км, нямам. А той за няколко месеца ги е генерирал. Явно експлоатира сериозно, в което няма лошо, затова е дал пари. Но със сигурност не я пази, както пишеш с цел да смекчиш обстоятелствата. Жалко, че малко след като я продаде ми се отвори финансова възможност да я взема. Щеше да си остане кукла. Като Гюнтер, който в момента дори е по-лъскав и още по-голям Манекен.

 

Поздравявам те за мъжката постъпка да направиш всичко възможно колата да се появи на изложението!

 

Ако някой има сгъваема масичка, моля с идването до Експо центъра да я остави на момчетата. Най-малкото да има къде клубните визитки, които им закарах вчера, да се оставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, който има възможност да дойде на феста и да подкрепи Клуба и нашите момчета!!!

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Идвайте!

Някой ако може да донесе стикерче

Редактирано от митето
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази година представяме Шкода клуб на високо ниво!

post-3305-0-05020800-1394901326_thumb.jpg

 

 

 

Ееее...............но все пак хората разбират , къде да гледат  ;)

 

post-3305-0-29799900-1394901438_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.