Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покана към Шкода форума за участие на VW клуб фест 2014


brabus

Recommended Posts

Преди малко говорих с Христо,уредил съм го,ще закара колата на Изложението.

Ако гласувате за нея разбира се.

Ще раздаде и малко календари със Шкода на най големите фенове посетители.

 

Така се прави, браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    13

  • bega4kata

    9

  • masterOne

    9

  • митето

    8

Най-много писали в темата

Аз съм на мнение, че Исята и Маджо трябва да бъдат на изложението. Нека бъдат една до друга и на изложението, а не само на пистата :tongue_1:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземат да се дръпнат вътре в залата :) Маджо ти оправили боята на колата, последно като се видяхме каза че ще я пребоядисваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен нещата са следните , не правете предложения кой да е там а кой има възможност да си закара колата ! Визирам себе си защото някой ме предлага а аз нямам да мога . След това да се гласува с анкета , разбира се не може да се допусне някоя кола която няма какво да покаже 

И според мен колата трябва да е безупречна отвън 99% от хората гледат това сещам се само за една такава клубна глезла 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова предложих по горе, нека пишат само хората, които имат желание и възможност да представят Шкода клуб и след това да се гласува от всички.

 

п.п.

мишка ти кво се въртиш кат пръдлив, няма ли да пускаш заявка за участие?

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ,г-н 4х4!

 

Кандидатирам се!

Заявявам, че имам желание да участвам. Мисля, че има какво да покажа, отговарям на критериите и ако бъда избран ще преставя Шкода Клуб подобаващо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайдеееее, още поне една. Маджо, не се прави на луд а се записвай. Щом Анастас няма да може, защо не се кандидатират колеги със Супърби. Мисля, че има какво да се покаже.

 

coverdale

chavdarlk

Milen Dimitrov

N.Zlatev

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично имам доста забележки по външният вид на колата си, но се надявам да ги оправя в срок, така че се записвам като претендент за участие във феста.

 

И Маджо е изразил желание да участва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко подробности какво точно ще се показва и какво трябва да се прави ако се решим на участие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма какво да покажа, моята кола е изцяло стокова, има си абсолутно всичко от екстрите за Суперб без кожен салон и старт-стоп ситема. За 30 000км. има само една много малка драскотина, но както казах е стокова, а й не съм по такива изяви. Единственният тунинг не е за казване, защото все още има гаранция ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е задължително автомобилите да са тунинговани по някакъв начин. Това е мое мнение, не знам колко е миродавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли точно това идеята, да се покажат доработени коли?

Моята освен едни джанти други, различни от стандартните добавки няма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е задължително автомобилите да са тунинговани по някакъв начин. Това е мое мнение, не знам колко е миродавно.

 

 

Не е точно така! Нали изложението е от фенове за фенове а не автосалон? Дали ще е силов, оптичен, интериорен или друг вид туниг няма значение, иначе какво да показваме, стокови коли. Твоята също има доста доработки и беше показана, мисля че това е идеята. 

 

 

п.п. 

Един въпрос към организаторите! В какъв срок трябва да се определят, колко и кои автомобили ще участват? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така! Нали изложението е от фенове за фенове а не автосалон? Дали ще е силов, оптичен, интериорен или друг вид туниг няма значение, иначе какво да показваме, стокови коли. Твоята също има доста доработки и беше показана, мисля че това е идеята. 

 

 

п.п. 

Един въпрос към организаторите! В какъв срок трябва да се определят, колко и кои автомобили ще участват? 

Според инфо-то от сайта на организаторите:

1. Крайният срок за кандидатстване е 28.02.2014 г., но не е препоръчително да чакате крайния срок.

2. Всички собственици на избрани автомобили ще бъдат уведомени най-късно до 04 март 2014 г.

Но това май е за VW, а за нас?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според инфо-то от сайта на организаторите:

1. Крайният срок за кандидатстване е 28.02.2014 г., но не е препоръчително да чакате крайния срок.

2. Всички собственици на избрани автомобили ще бъдат уведомени най-късно до 04 март 2014 г.

Но това май е за VW, а за нас?!?

Здравейте,

крайният срок е еднакъв за всички. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам ако има някой с други предложения, да пише. Иначе към началото на февруари, да излъчим представителите за клуба?

Да има време в което ако някой има какво да подготвя, слага ....да се използва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Иначе към началото на февруари, да излъчим представителите за клуба?

Да има време в което ако някой има какво да подготвя, слага ....да се използва.

 

Аз също предлагам да се преброим, тези които имаме желание да участваме, след което ако сме повече от 3-4 коли да гласува форума. Нека го направим тези дни за да може всеки да си планира времето за участието /защото освен мен, другите желаещи не са от софия/ както и да има време да приведе колата си в перфектен вид.

 

От горните постове разбирам, че желание за участие имат - Христо с бегачката, Искрен с черната перла, и аз с лагаджийката  ;)

Анастас нека да каже със сигурност, дали ще може? Ако има други желаещи, нека да пишат и да се решава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте, бройте се. За да мога, ако искате, да кача колите ви в клубната страница. Едната вече е там (клик) като заглавна в раздел Новини  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа бормашина! :P

 

(като в училище- кой ще завърши първи изречението)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Крайният срок изтече!

Представители от Шкода Клуб. (при положение че няма възражения)

 

Христо- braveheart  Октавия 2 2.0 230коня - bega4kata

Искрен- BlackPearl Шкода Фабия вРС 250коня

Младен- masterone Шкода Октавия L&K 1.8Т 330коня

 

Вече сме в очакване!

Тази година има гости от 8 острани с около 20 автомобила, така че....ще бъде ИЗКЪРТВАЩО мероприятие!

Поздравления за VW Club!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.