Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покана към Шкода форума за участие на VW клуб фест 2014


brabus

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам удоволствие да поканя Шкода Клуб България за участие в 5-тия VW Клуб Фест 2014 г. 

Той ще се проведе на 15 и 16 март 2014 година.

За целта вашия форум трябва да определи 3 (три) автомобила, които да бъдат изложени в залите на  Интер Експо Център София.

 

За тези, които за първи път чуват за това събитие, както и за всички други, има пълна информация, качена на сайта

http://www.vwclub.bg/fest/index.html

 

Направена е и фейсбук страница https://www.facebook.com/vwclubfest?ref=hl

 

Определените от вас 3 коли ще бъдат ангажирани от 9.00 ч на 14 март (петък) до 18.00 ч. на 16 март (неделя).

В петък колите се подготвят и подреждат, а в неделя след затваряне за посетители започваме да изкарваме колите.

 

Чак след като бъдат избрани автомобилите на Шкода Клуб България ще изпратя на собствениците им една форма за заявка за участие. Във въпросната бланка ще се попълват данни за колата.

 

Текущо съм на разположение за зададени в тази тема въпроси.

 

Поздрави на всички,

Иво

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    13

  • bega4kata

    9

  • masterOne

    9

  • митето

    8

Най-много писали в темата

Аз предлагам,моята бивша кола,най после да се яви.Собственикът и е ерген с достатъчно свободно време и за сега поддържа автомобила в състояние като за изложба.Пощи като мен.Стига да има желание разбира се :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде де! Ти така и не се нави, да не ги засрамваш ли що ли? Дано се навие човека, че да видят от VW club как се прави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че, нещо ама някакси ми се струва, че постове на тема "засрамване" и "показване как се прави" нямат място тук. Предполагам, че е с шеговит тон, но все пак не изглежда добре (лично мнение) :)

 

Относно поканата на колегите от VW клуб - страхотно е, че за поредна година ни поканиха да участваме на събитието им! Вярвам, че ще се намерят съфорумци, които да ни представят достойно, както винаги досега. И си мисля, че трябва да оставим колегите, които имат желание да участват , и разбира се имат по-представителни автомобили, да се включат в темата, вместо ние да ги номинираме. Не претендирам, че съм прав, но в случая не можем да им вменим да участват, по-скоро те самите трябва да го искат. 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея,ако моя автомобил беше във вид за изложби с удоволствие бих се навил.....може би след някоя и друга година :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че, нещо ама някакси ми се струва, че постове на тема "засрамване" и "показване как се прави" нямат място тук. Предполагам, че е с шеговит тон, но все пак не изглежда добре (лично мнение) :)

 

Относно поканата на колегите от VW клуб - страхотно е, че за поредна година ни поканиха да участваме на събитието им! Вярвам, че ще се намерят съфорумци, които да ни представят достойно, както винаги досега. И си мисля, че трябва да оставим колегите, които имат желание да участват , и разбира се имат по-представителни автомобили, да се включат в темата, вместо ние да ги номинираме. Не претендирам, че съм прав, но в случая не можем да им вменим да участват, по-скоро те самите трябва да го искат. 

Поздрави! :)

 

Разбира се, че е с шеговит тон, по-скоро насочен към Сами. Съжалявам ако е прозвучало грубо, обидно и т.н., въобще не съм имал намерение да обиждам някого или да умаловажавам труда му. Наясно съм, че в VW club има достатъчно ентусиасти, също толкова отдадени на колите си и справящи се не по-зле.  :friends:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук има предложение за един автомобил. И бих се радвал да го видя в София на феста. Сами, чуй се с човека, да видим той на какво мнение е и сподели в темата.

 

Миналата година говорихме с Насето, ако има възможност и и желание, да докара Демона. Мисля, че ще бъде страхотна атракция за гостите на събитието.

 

За хората от нашия клуб, които ще участват. Донесете си по един сгъваем стол, ще ви е далеч по-удобно, вместо да седите с часове на карака ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех.Иво ме е изпреварил с темата тази година :D

Успех на всички които се престрашат с участие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота на срещата ще го надъхаме с Исята.Като стана въпрос за него,нека и той да покаже най после Перлата.Мисля,че той е надъхан....така го усетих,като говорихме днес.Малко подкрепа му трябва от ваша страна и е готов :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА и на трите предложения ... макар , че не бих отказал да видя и нещо по-ретро , ама ако няма желаещи :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, те предложенията май са 4...ти как 3 ги виждаш?

 

Аз като цяло съм надъхан за тази година, но при положение, че Ицето (предложение на Сами)е навит, гумаджията (по предложение на Васко) и той и евентуално Анастас (по думите на Юли) с Демон........няма да се бъркам с моята барака, както ги виждам нещата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Демона някъде ми е убягнало между редовете ... к'во да се праи дъртанян съм :sorry: , ама и като гледам толко си чел :tongue_1:

Абе всички предложения имат място в залата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека за сега пишат хора, които имат желание и разбира се време и средства да участват на този фест. А след това да се гласува от всички колеги от форума кой биха искали да видят тази година на феста. Аз се сещам за доста автомобили, които не са показвани до сега, но нека собствениците сами да решат а не да им вменим, че трябва да участват. 

 

Аз лично имам доста забележки по външният вид на колата си, но се надявам да ги оправя в срок, така че се записвам като претендент за участие във феста.

Редактирано от Mishelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че перлата най-накрая трябва да бъде показана :champion:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перлата тря да е там .  Може да те закарам с МВ-то на платформата ако те е страх до София 

Редактирано от anastas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перлата тря да е там .  Може да те закарам с МВ-то на платформата ако те е страх до София 

 

Ти не се прави.

Кажи за демона......  Там ще ти трябва платформата......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бях веднъж , не е редно пак аз 

Ако някой трябва, иска и може да представи клуба и труда, вложен по колата, Демона следва да води класацията. Личното ми мнение, без да искам да обидя или омаловажа труда на другите колеги е, че повече работа, знания и умения от теб никой до сега не е влагал в автомобила, който е сътворил.

 

Ако броя желаещи и предложени коли надхвърли 3, ще пусна анкета за гласуване с опция за 4-ти, резервен автомобил.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой трябва, иска и може да представи клуба и труда, вложен по колата, Демона следва да води класацията. Личното ми мнение, без да искам да обидя или омаловажа труда на другите колеги е, че повече работа, знания и умения от теб никой до сега не е влагал в автомобила, който е сътворил.

101% съм съгласен с написаното от Юли!  :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА и на трите предложения ... макар , че не бих отказал да видя и нещо по-ретро , ама ако няма желаещи :sorry:

+ 1 :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко говорих с Христо,уредил съм го,ще закара колата на Изложението.

Ако гласувате за нея разбира се.

Ще раздаде и малко календари със Шкода на най големите фенове посетители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.