Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Греди/багажник за Фабия 2


Elinos

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От много време се каня да си взема багажник за ски за Фабията (2008-ма).

Моля да ми препоръчате вариант за греди и ски багажник.

 

Предпочитам да е с включен монтаж (ако е прекалено сложен).

 

Какво бихте препоръчали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си зависи какви финанси си готов да отделиш - има по-бюджетни(но читави) решения, например HAKR или Newmann. Има и по-скъпи, примерно Thule. Така че, въпроса опира най-вече до какви пари си готов да отделиш. Моите напречни греди и бокса съм ги взимал от багажник.ком и останах супер доволен от обслужването там. Монтажа изобщо не е сложен, но в цитирания от мен магазин го предлагат безплатно(или поне аз като си взимах нещата от там го предлагаха).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитах точно въпросния магазин и от там ми предложиха тези - http://bagajnik.com/produkt-Bagazhnik---naprechni-gredi-HAKR-ALU-BARS-60 + http://bagajnik.com/produkt-Bagazhnik-za-ski-HAKR--ALU-6-152 с безплатен монтаж.

Имате ли впечатления? Честно казано, не искам да се изхвърлям от към цена, но държа да са читави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добри,ама все пак провери ключалките преди да монтираш!

Аз сменях 2 пъти заради ключалките.Заяждаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.