Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вентилатора на парно отказа


rintikn

Recommended Posts

Приятели, при един голям дъжд отказа вентилатота на парното да работи на октавия о1 4х4 агр 90 кс.  Майсторите ми казаха, че е модула, който се намира под акумулатора. Заради него  не стигало ток до вентилатора, купих нов които не е евтин  ( 93 лв)  и го смених, но пак не работи. Някой ако е имал такъв проблем да помогне, предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не започнахте с вентилатора , ми сте ровили под капака ... аз поне бих се уверил , че идва напрежение на куплунга на вентилатора на всички степени (в краката на пасажера) , бих се уверил , че блока с резисторите работи (не знам ако е с климатроник как е) и чак тогава бих тръгнал да обикалям из коша на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В краката на пазажера под жабката има една картонена кора , която като се свали се вижда мотора на парното , на който е закрепен тоз блок на едно пластмасово капаче (по спомен се държеше на една или две рапидки) ... там имаше и един термопредпазител на самият блок .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не идва ток и до него, а това е здраво проверихмего на друга шкода това се включва с копчето до копчето на климатика.

да не би да е проблема в управляващия блок за отопление и вентилация и каде да го тарся ако знаеш,  и пак благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрави са и те  проверих ги, управление  остава утре да проверя само този блок за управление на вентилацията които го видях до вентилатора навътре в купето но се стъмни и утре му е ред на него да го проверя ако е това блока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си и конзолата, аз за 6 месеца смених 2 конзоли от морги свалени от голф 4, все се прецаква врътката за степените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.