Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1 щипки на корите?


rzr

Recommended Posts

На петата врата и на купето корите се държат на едни ламаринени V-образни щипки , при които опасното е да строшиш пластмасовите държачи отляти на корите  ... за вратите не знам (не съм ги свалял до сега) , но при всички случаи изчакай до лятото да се стопли , че инак много се троши таз пластмаса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, Гена, как крадеш! (важното е , че си помогнал на колегата)

 

Колега, щипките са точно тези зелените.

 

Бих те посъветвал следното . (аз така направих и нямах почти счупени)

Вземи си пистолет за горещ въздух (ако сега ще ги махаш) и нагрявай преди да опъваш. Все пак (мое мнение), пластмасата под 10градуса си губи голяма част от еластичността.

 

Но за да си вържеш гащите е най-добре да си вземеш резервни.

 

Аз си бях взел резервни капачета на пищялките. Те много лесно се чупят (на задните врати).

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си , че ще си ги познаеш , ама като не съм стигнал до вратите к'во да правя ... ай щи донеса на другия събор една бира :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.