Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на алуминиева джанта


Milen Dimitrov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

вчера от много дяволък не видях едни бордюр и си ударих една джанта  :BangHead:

 

Въпросът ми е според вас, дали може да се оправи и евентуално да ме насочите към майстор. 

 

 

Нещо не успявам да кача снимките затова ги поствам като линкове:

снимка 1 

снимка 2 

 

Ако не става здраве да е!

:cheers:

 

Едит:

Направих отново линковете.

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един човек от Казичане, който се занимава с ремонти на алуминиеви джанти и много го хвалят по форумите. Ако те интересува ето линк към темата му в tuning.bg http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/36649-%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8/

Мисля, че можеш да му изпратиш снимка на джантата и да го питаш дали може да я оправи и каква ще е цената.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го мисли дълго , ами направо :running:  -  ТЕМА   ; МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ  :sorry:

 

Май не се занимават с козметични дефекти.

 

Има един човек от Казичане, който се занимава с ремонти на алуминиеви джанти и много го хвалят по форумите. Ако те интересува ето линк към темата му в tuning.bg http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/36649-%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8/

Мисля, че можеш да му изпратиш снимка на джантата и да го питаш дали може да я оправи и каква ще е цената.

Мерси колега, ще я оправям като сложа летните гуми, че и от миналата година ме сърби да ги бойдисам и да свърша всичко на куп.

А и тамън ще имам оправдание пред жената  :D/

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо се занимава с изправяне на джанти.
Тази джанта трябва леко да се шкурне, да се китне (ако е удачно) или да се навари и шлайфа и след това да се боядиса!

 

Аз си правих ОЗтката в София, обаче един колега ми я носи и не знам сервиза- рязаха я, навариха я и я китнаха.

 

После на пясъкоструйка и прахово....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kardeni 63 се занимават с оправяне и боядисване на джанти, но никога не съм си правил такова нещо там. От авторемонтните им услуги съм доволен, тъй че не вярвам да се излагат с боядисването на джанти 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.