Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Семейната Октавия...


Recommended Posts

Най-после се сдобих с идеалната семейна кола. Точно такава си я представях. Октавия 2 VRS 2.0TFSI. 2006. Ей тук я открих в една автокъща в Казанлък...

 

 

п.с.Къде отиде прикачането на файловете.... :rolleyes:

Редактирано от Favorit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Краси да си я караш с кеф! Хубав подарък за Нова година си си направил. Явно става традиция при тебе намирането на Шкоди от Казанлък. :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, като оправят качването на снимки ще пусна няколко. Наложи се веднага да пооправя малко стоповете, решетката, плеъра, цвета на  супортите.... :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Краси, с много, много здраве да си я караш и дано не спира да ти слага усмивката на лицето :cheers: И аз очаквам снимките с нетърпение :flag_skoda:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси , честито и от мен (вече в официална тема :) )  Много да те радва и безаварийно . Естествено и аз да кажа за снимките :) , а пък дано и на Соколски 2014 да я видим вече в пълен блясък :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Соколски трябва да е боядисана и позасилена че 3.0TDI-тата ме изнервят малко извън града :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Честото, колега, много да ви радва и вярно да ви служи,...със здраве и безаварийно!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.