Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Amundsen GPS карти


Recommended Posts

Здравейте колеги ,

 

Онзи ден си купих Skoda Amundsen за Фабийката и си бачка повече от прекрасно , обаче трябва да си намеря карта за България или ако има за цяла Европа.

Имате ли представа :

 

1. Skoda GPS-a специялно с някакви техни карти ли работи.

2. Знаете ли от къде мога да ги дръпна.

3. Трябва ли да се съобразявам с някакви версии на самия Amundsen.

 

Благодаря и Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аз имам същия проблем, попитах в ЕТ и ми казаха, че изобщо няма БГ карти. Тъпо но факт. Някой да има идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с техен си софтуер..Има карти които силно орязани ама няма за България...Миналата година наш клиент се похвали че подкарал Амудсена понеже някакъв си умен хакер успял да преработи някаква версия която подкарал...Ама аз съм силно скептичен кат си го знам какъв е клиента...

То Амудсена се намира на много ниска цена под 200 лв даже...Точно щот навигацията му е неизползваема и е дърт модел...

Колега ти по какво съдиш че ти работи прекрасно? по радиото и диска ли? Защото ако е по това то и за под 100 лева са още по прекрасни...Че и флашка имат..Един голям плюс има и то е че пълни хубаво дупката :D  Това не може да му се отрече а си е фактор

П.п... Всичко което казах се отнася за преди година и половина някъде...понеже да е променило нещо ама едва ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, когато закарах Съби за първи път в ЕТ, през лятото на 2014 г., попитах за ъпдейт за "навигацията" - отговориха ми с въпрос: "Колумбус" или "Амундсен" ? Казах, че е "Колумбус", а отговора беше: Аааа, няма проблем, 1 час работа и цена 67 лева, защото се "качва" директно на "хард-диска", ако беше "Амундсен", който няма "хард-диск" - близо 700 лева, защото е само на оригинален, лицензиран "двд-диск"... Т.е.-има карти, но на тази цена...

П.С. Впрочем, в "Дару Кар", цената за "двд-диск" за 5-та серия, 2009 г., е 740 лв., но пък картите ги има "хакнати", на цена около 100 лв. Уви, за "Амундсен", не съм чувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнете в английския форум тук http://www.briskoda.net/forums/topic/334171-direct-download-link-for-new-mib-columbus-maps-ece-v098-2015-amundsen-ece-v045-2015/     може да е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега я дай един Amundsen за 200 лв, че ми стана интересно....

Герджиков попитах колегите казаха че Амудсена не е бил продаден още...Искат му 200 кинта..Не знам подробности не съм говорил аз ЛИЧНО с продавача...Но ако проявяваш сериозен интерес ще си направя труда да го открия и да ви свържа.

Не съм много в час с тази навигация.Последно  стана дума за нея когато клиент искаше да запуши дупка 2 дин на ниска цена и избора беше на Накамичи който чисто нов е също 200 кинта...и бая добре изглеждаше...

 

Странно, когато закарах Съби за първи път в ЕТ, през лятото на 2014 г., попитах за ъпдейт за "навигацията" - отговориха ми с въпрос: "Колумбус" или "Амундсен" ? Казах, че е "Колумбус", а отговора беше: Аааа, няма проблем, 1 час работа и цена 67 лева, защото се "качва" директно на "хард-диска", ако беше "Амундсен", който няма "хард-диск" - близо 700 лева, защото е само на оригинален, лицензиран "двд-диск"... Т.е.-има карти, но на тази цена...

П.С. Впрочем, в "Дару Кар", цената за "двд-диск" за 5-та серия, 2009 г., е 740 лв., но пък картите ги има "хакнати", на цена около 100 лв. Уви, за "Амундсен", не съм чувал.

Точно както казва Борето трябва диск...Ама освен че даваш тия пари НЯМА и карта за българия. Така беше преди година и половина две.Може би сега в новия диск ДА ИМА ДОБАВЕНИ карти за България...Това е тънкия момент. Ама то на тази цена :wacko_1:  И диска постоянно да върти :eusa_think:  Затова явно онзи ми се похвали че "хакнал" диска явно. Не го слушах щот трудно му вярвам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://kickass.so/amundsen-rns310-maps-for-skoda-vw-seat-europe-t5176271.html

 

http://baytorrent.org/torrent/6172246/Amundsen_RNS310_Maps_for_Skoda__VW___Seat._EUROPE

 

Пробвайте с това.....има уж някакви карти но не съм сигурен какви са и колко са нови. Дори и да не стане - най-много един диск да замине :-)

Редактирано от simichoil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за Амундсен Плюс, той е също така RNS 315 и Seat Media System 2.2. Картите идват на СД карта, и като се сложи веднъж в устройството и може да се ползва само за това устройство. Брат ми има Сеат Леон в Англия.  Ето какво трябва за източна Европа : VW Original Navigations Software Ost Europa V7 2015 RNS 315

Ето пример : http://www.ebay.de/itm/VW-Original-Navigations-Software-Ost-Europa-V7-2015-RNS-315-/271696846234

https://shops.volkswagen.com/de_DE/web/zubehoer/p/navigations-sd-karte-%22az-europa-ost%22-v5-3aa051866ab-11

Мисля че може ако се потърси да се намери и на по ниска цена. VW кода е 3AA051866AB

Карите са на HERE, и би трябвало да са доста подробни.  V7 e последната. Тъй като търсих и в България за брат ми да видя цена, тука никой нищо не знае , в пълна мъгла са и Шкода и VW и Сеат. VW не  можаха да намерят този код, и казаха че в момента системата им се обновявала. Цената както виждате е 200 евро. И човек сам може да си обнови картите от СД картата.

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.