Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам: Мултимедия COLUMBUS RNS 510


beer_champion

Recommended Posts

Здравейте,
 
Продавам, оригинална мултимедия за Шкода Columbus RSN 510, производство 2009г. В перфектно състояние е, без следи от употреба.

Като екстри има абсолютно всичко: Навигация с карти за България и Европа, ДВД, SD рийдър, вграден хард диск с памет 20GB. 10GB са отделени за картите на навигацията, останалата памет е за филми, музика, или каквото душа ви поиска.

Според зависи, коя година Ви е колата ще показва климатроник, парктроник, подгряване на седалките и тн.
Ако колата Ви е произведена, преди 2009г., може да ви се наложи да си набавите и модул, за да ви показва изброените по-горе неща.
 
Става за Октавия 2, Октавия 2ФЛ, Фабия 2, Супърб 2. Предполагам, че може да стане и за Октавия 3 и Супърб 2 ФЛ, все пак е нов модел машинката, но за Октавия 3 се съмнявам а и подсветката нямам идея дали ще пасне.
Разбира се, става за Голф 5, Пасат 6 и моделите на VW от тези години, стига да не ви пречи, че ще свети зеленичко в преобладаващия син цвят.
 
Най-вероятно съм пропуснал нещо но ако Ви интересува нещо питайте, тук или на ЛС,
 
Към мултимедията подарявам чисто нов панел за монтаж за Октавия, който струва 20лв от Еуратек. Който е с О2 да знае, че няма да му стане, Болерото е с друг панел. 
 
Причината за продажбата е, че продадох колата. :(
 
Цена: 911.00лв

Кода за  навигацията е наличен!
 
Най-вероятно съм пропуснал нещо но ако Ви интересува нещо питайте, тук , на ЛС или на тел. 0894888802
.
 
Реални снимки:
 
C1.jpg

C2.jpg

C3.jpg

C4.jpg

C5.jpg

C6.jpg

C7.jpg

C8.jpg

C9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здрасти, интересува ме мултимедията, но дай малко повече информация за нея, какви са точно целите цифри на медията/пише ги върху самата кутия-може да пратиш снимки/, хардуер, софтуер-от тях зависят много неща, с какви карти е като версия, с лед диспелй ли е, какъв размер е твърдия диск, защото няма мултимедия с толкова голям диск, макс. при новата навигация на Кълъмбус е 40 гб.

С уважение: Д. Василев

П.с. може да комуникирaме и по мейл : dgv70@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня. Понеже, съм бил заблуден от предишният собственик на навигацията. Паметта не е 60 или 80гб ами е 20 гб датата на производство е 2009г.

 

НЕ съм поправил обявата, защото не съм наясно как се прави. Не влизам често във форума.

 

Извинявам се още веднъж.

 

Ще Ви пусна мейл, с желаните от Вас снимки.

 

PRR: Първия пост е коригиран 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързия отговор, включително и по мейла, и се извинявам, че аз не можах веднага да пиша.

Съжалявам, не мога да се вкл в офертата, всичко добро и успех, заслужава си да я има човек тази медия, но при мен се стекоха други обстоятелства!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Мултимедията все още се продава. Моля обръщайте се към колегата lubomirov1985 - Николай, тел: 0899903034.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.