Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доверен сервиз на Булинс.


shaft

Recommended Posts

Здравейте,

Тъй като ми е ”стара” колата вече (4 години) и нямам право на ремонт по каско в Еуратек, освен ако не сменя застрахователя и не доплатя 30% върху каското, трябва да си избера сервиз където да я правя. Застрахован съм в Булинс, защото е най-евтино и за сега не са ми правили проблеми (две години съм при тях, карам трета, и досега съм правил само в ЕТ колата - не са ми отказвали нищо).

 

Вариантите ми са два:

-Да отида в ЕТ и да си платя ремонта, а след това да чакам от умрял писмо с пари или без - общо взето не е сигурно, че Булинс ще ми платят съвестно, колкото си е фактурата. Варианта не ми харесва особено - по-добре без каско, братче, щом сам ще си плащам.

- Да си правя боята в доверени сервизи на Булинс. Мисля, че трябва да направя компромис с това... колкото и да не го искам, няма как.

 

Питането ми е, има ли някой, който да е или да е бил в Булинс и да е ползвал сервизите с които работят, да е доволен, да няма различни нюанси по боята...? За сега, дори да си се лющи, ВЕТЕК докарваха боята да е супер, поне не си личи.

 

Дано не ми се налага да ходя за боя въобще, де, но знам, че е почти неизбежно някой умник да не ме драсне нещо. Онзи ден на бензиностанцията някакъв франСузин отваря супер смело и прааас във веждата на предния ляв калник на шкодата... направи дупчица, като от камъче, падна лак/боя... та от такива тикви ходя по боя после.

 

Приемам предложения за избор на сервиз. Проучвам нещата предварително, дано не ми потрябват никога или поне не тази година...но е добре да знам къде да отида, ако се наложи.

 

Благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този, който е в Бояна до офиса им - то той си е техен де, НЕ го ползвай в никакъв случай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Относно бояджийски ремонти, няколко пъти съм оправял драскотини на служебния Ярис в сервиз Лазурит (от псисъка на доверените на Булинс).

Цветът е сребрист металик, досега не е имало проблеми с нюанса/лющене. 

За съжаление, до тук се изчерпват скромните ми наблюдения, тъй като вече не се застраховам при тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти похваля Викингс - няколко пъти съм ги ползвал за различни бояджийски щети и винаги са се справяли добре и в разумен срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам сервиза в който ми правят колата сега. Доверен сервиз е на БУЛИНС, казва се ЛОТОС Ауто и е на мой приятел. Като видиш моята кола, ще прецениш как работят :)

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... Като видиш моята кола,..... :)

 

А това ще стане скоро , скоро :tongue_1:  :tongue_1:  , че нещо си много потаен напоследък ... :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.