Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2014


PRR

Recommended Posts

Там показа добра реакция. Имаше и късмет, но и гледаше в огледалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • The Best Forman

    20

  • axel

    18

  • Thunderbolt

    12

Най-много писали в темата

Днес чух, че Хамилтън и Розберг се ударили и затова се скапали колите им, а тъй като формулата я гледам по RTL с по 10 минути реклама и точно този момент съм го пропуснал. Търсих, но не намерих нито клип, нито някаква снимката от удара и малко и почнах да се чудя, как са се ударили, че да дефектират двете коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз удар не видях. А проблемите им почнаха далеч по-рано, т.е. удара (ако е имало) е следствие, а не причина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удар и аз не видях, Хамилтън твърди, че в следствие преследването на Розберг са се появили проблемите със спирачките.

С Фетел май не изиграха стратегията добре или поне аз не разбрах защо избраха този момент за второто му спиране в бокса, но пък евала на Рикиардо.

За съжаление при Кими пак не се получиха нещата, но то и с това Ферари няма как да стане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Фетел незнам дали е реакция или късмет, ама се отърва от много страшна ситуация. Страничните удари са много опасни физически, защото гръбнака няма голяма ставна подвижност в тази посока.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки един моторен спорт е по-интересно от зрителска гледна точка да има интрига.

 

Не съм фен на Фетел, но като цяло харесвам ред бул.

 

Радвам се, че има някакво разнообразие. Стига само МЕРЦ.

 

Дано и Ферари се събудят! А дано, ама надали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

На последните три редици с два Уилямс-а и две Ферари-та, ще бъде интересно.

Червените камиони ще вземат да изпреварят някоя и друга кола най-после  :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега върви Порше къп от Силвърстоун и да Ви кажа като гледам небето не очаквайте нещо кой знае какво от Ф1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време не си спомням да е имало червен флаг и то още във вторта обиколка. Последният червен флаг беше на един проливен дъжд преди няколко години в Малайзия или Южна Корея, ако не се лъжа...

 

П.П. Гена, нищо не разбираш - ни от футбол, ни от Ф1 :P :P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е казал , че разбирам нещо ... аз си спамя само.

Като гледам класирането е било страшно състезание , щом умрял тим като Уилямс е успял от 14 -то място да мине на второ ... май сте гледали мелета на старта , а не състезание .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че имаше меле, имаше, но колата на Уилямс си върви доста прилично тази година и Ботас направи много добро състезание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ама голямо "реване" падна от Фетел... не че Алфонсо не му пригласяше...но на фетелчо му е трудно да се бори, когато колата му не е най-добрата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интервютата след състезанието ясно са го обяснили и двамата - психологическа война и отговор на другия. Част от спорта - свиквайте.

 

Иначе прилично състезание. Но далеч от това което ми се ще да гледам. Изключвам битката между Алонсо и Фетел, но тя беше за 5то, а не за първо място ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче въпреки смазващата доминация на Мерцедес,не може да се отрече че има борба за първото място. Минали са 9 състезания и сезонът почти е преполовен а двамата лидери са на 4-тири точки един от друг, докато при доминацията на лимонадите имаше само доминация на Фетел. Иначе ме е яд за Марк Уебър ако беше останал още един сезон при тези коли с новите правила мисля че щеше да е водещия пилот във Ред Бул, както в момента Рикакардо наказва Фетел-мрънкалото който е свикнал да се състезава само със себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, пишете, сучете и накрая по една плюнка по Фетел е задължителна...

 

Кво ви е толкоз крив - направи момчето 4 поредни титли и направи за смях "големите" тимове и пилоти. И сега като явно не му върви сезона - плюй... Плюем го като бие,  плюем го като не бие...

 

Ама плюйте си. Той се е записал в историята на тоя спорт с резултат много по-висок от на всички каращи в момента. Жив и здрав да е, да му направи Нюй колата, пак ще бие. Ако не - ще си харчи парите по екзотични острови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя колата си е добре, французите да си оправят подобието на двигател. Хем харчи повече, хем не върви. Френска му работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе до миналата година не беше ли френска му работа?

 

Ясно е, че имат проблем. То всички имат проблем, само едни нямат. Ясно е и, че тоя проблем с колата спъва много повече Фетел, отколкото Рикардо. Тая година ще е така, догодина ще видим. Аз мисля, че ако Редбул нямат конкуретна кола за Фетел догодина, ще излезнат от формулата или ще сменят двигателя - те нямат навика да седят в даден спорт, ако не са на върха. Какъв точно ще е мотора не им дреме, важното е да са лидери, щото швепса с 2+ място се продава зле.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, факт е че Рикардо се приспособи много по-бързо. Но и състезанията тая година са доста по-различни като динамика от миналогодишните. И с това Рикардо се справи по-добре. Но като чиста скорост си мисля, че Фетел е все още отпред. Да не говорим колко състезания отпадна. Просто това не му е годината.

 

Както и да е. Да видим нататък как ще е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са малоумни ... освен , че ще разбият бъбреците на пилотите , ще ги оставят и без ръце с тия нископрофилни гуми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.