Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2014


PRR

Recommended Posts

Тестовете започват съвсем скоро, а промените в правилата са драстични. Нека проследим сезона тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • The Best Forman

    20

  • axel

    18

  • Thunderbolt

    12

Най-много писали в темата

Четох днес че Ред Бул    губи най-много от новите промени в правилата ( да бе то  тях и вятъра не може да ги стигне) .

Дано тимът на Макларън  да си е взел поука от миналата година и тази  да ни зарадва с първи места .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

отбора без шеф и без спонсор

67tg5f.jpg
 

 

тъжно ми е да гледам какво се случва с Ф1, под зоркото око на изрода бърни тя лети надолу като свален бомбардировач към земата. сбогом ф1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така пишат журналистите. Докторите си траят. А на мен кристалното кълбо не ми работи  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност най-добрите доктори са около него... каквото е писано. Дано да се оправо по-бързо!!!

Определено Ф1 губи позиции и не виждам светлина в тунела. С тези промени ще има много големи разлики в оборите този сезон. Мисля че това не е добре, не може да има толква голяма разлика и феновете и спонсорите да са постоянни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявайки носа на Lotus с носа на McLaren (Пепи ме наведе на тази мисъл, аз съм невинен като младенец)

996526_715804735104366_980341141_n.png

articlephotoId-37222-660-412.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лотус са се изгаврили с тоя крив змийски език  :BangHead:

 

PS: Като ги загледах ... като мъжко и женско са  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Ред Бул са вътре - има бъдеще! Те винаги са там, където е екстремно! :moto:   :champion:

А спонсорите винаги са при печелившите ....! Какво да правят в Макларън след миналия сезон ......?  :mafia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересни резултати от Херес

1 ден

2 ден

Дано резултатите са запазят и през сезона, та да е интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Новите носове са най-грозното нещо в историята на Ф1. Надявам се този сезон да не е отново под монопола на Фетел и Ред Бул, иначе няма никакъв смисъл да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Убиха Формула1 !!!

Гледам Ф1 от 1993 и си мислех че съм видял какво ли не.....но...

.....Това днес беше всичко друго но не и състезание от Ф1.

1.Звук- Изчезна умопомрачителния рев на двигателите ,който всички фенове умираха да чуят.Сега има някакво мъркане, дори публиката ги надвиква.Дори при състезанията с мотори е по-шумно.

2.Надпревара- Няма я и нея.Превърнаха пилотите във всичко друго ,но не и в състезатели.

НЕ ТРЯБВА да натискат педала на газта, защото трябва да пазят горките гуми.

НЕ ТРЯБВА да натискат защото не бива да надвишават общия или временния разход на гориво(за което беше дисквалифициран Рикардо днес).Кой умник измисли пестенето на гориво във Ф1?!Това са две несъвместими неща.То е като да карат спринтьорите да тичат боси или плувците да плуват с дрехи.

Не трябва и заради бог знае още какви причини.

Единственото което трябва да правят е да се возят и да изпълняват заповедите от бокса.

3.Предавателните числа на скоростните кутии- вече са едни за целия сезон!Що за глупост!?Пистите са толкова различни, условията също.

ТОВА НЕ Е ФОРМУЛА, ДОРИ НЕ Е ЦИРК(цирковете поне са забавни), ТОВА Е ЕДИН АБСУРД! :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато джуджето и компания въртят ФИА на пръста си нито рали ще гледаш , нито Ф1 ... единствената утеха може да ти е , че лимонадения бос не поведе монолога от първия кръг .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F1 просто успя да се самоубие.Имах някаква надежда с връщането на турбото във формулата,че ще има нова "турбо ера"......но сега гледам група мравояди издаващи неприятен бръмчащ звук.....а новите правила просто не са за коментар  :doubledown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой ентусиаст ще гледа ли цирка утре , класирането от квалификацията е много яко - Мерцедес , лимонада , Мерцедес , Ферари , лимонада :D можело и дъжд да вали , а там как вали по-добре да им раздадат греблата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стрелите стигнаха там където им е мястото, много ми е жал за макларън обаче. нещата изглеждаха сравнително добре преди сезона, ама отбора изглежда загубен отново. рон да се връща вече с пълна сила, че булие вече дразни.

 

колкото до лимонадите, вече ясно се виждат шампионските качества на мега шампиона фетел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти на ква дрога си бе Боре ... аз гледах старта и още 10 обиколки и ми идеше да си резна вените , нищо че Хамилтън и Мерцедес водеха ... нема такава тъпотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никъде не съм писал че състезанията са интересни. добре че поне  е пастора там че да вкарва малко интрига

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение с тия новите двигатели  прецакъха цялата формула 1  и ...    

 

Попринцип съм за  Макларън  " Бътън"   но виждам че доста добри пилоти от другите  тимове  изпитват доста затруднения с тия нови болиди .

 

Явно в идеята  за по-добри състезания с новите правила са Збозили положението и то много в  Ф 1 .

 

Някак си не е чак толкова интересна формулата ,както преди . Липсва и конкуренцията по Двигатели (BMW,Honda,Toyota), различните марки гуми , По точни стратегии  и тнт  ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.