Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разглобяване на табло О1


Leibstandarte

Recommended Posts

Моля, помогнете.Днес започнах да разглобявам таблото на О1.Имам проблем с парното, искам да стигна до радиаторчето, имам съмнение че е запушено.Махнах повечето елементи, но стигнах до кутията с мотора и клапите, а точно в нея е радиаторчето.Опитвам се да я извадя но немога(виждам че се цепи на 2, но за да се сцепи трябва да излезе цялата).Откачих вход и изход на радиаторчето, намерих 2-та болта дето държат кутията за купето(развих ги) но пак не излиза проклетата кутия.Видях в нея че е поместен и радиатора на климатика.. и ми се струва че неговите изводи държат кутията.А там вече немога да се справя..Редно ли е да се маха фреона за да извадя тая кутия и да стигна до радиатора на парното ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издърпваш малко и разкопчаваш кутията/въздухопровода и радиаторчето на климатика остава с вентилатора на парното на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издърпвам цялата кутия ли ? Доколкото видях тя се цепи надлъжно по цялата си дължина, трябва ли да я цепя ?Или под издърпване да разбирам левия край(там където се намират клапите и радиаторчето на парното) дърпам го и се опитвам да го откача на място ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.