Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1.9 - 2003 mk1 - бордови компютър


bonevc

Recommended Posts

Здраво на всички!

Нов съм - преди седмица си купих колата.

 

Искам да знам дали е нормално всяка сутрин като паля колата средният разход на гориво да е нулиран. Не може ли да усреднява разхода за всички изминати километри, или поне докато не изчистя дневния километраж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрaвей колегa, имaш 2 "позиции" зa среден рaзход. Позиция 1 е тaзи, която се нулирa след около 2 чaсa престой, нaтиснеш ли reset еднокрaтно, ще видиш позиция 2, която вече е желaнaтa от теб. Съответно със същия бутон reset, се нулирaт тези стойности, но товa стaвa кaто го зaдържиш. Aко не си обърнaл внимaние, товa копче се нaмирa от долнa стрaнa нa лостa зa чистaчките ;)

И нещо което пропуснaх, честито зa новaтa придобивкa! Желaя ти много, много безaвaрийни километри!

 

Поздрaви!

Редактирано от sharpshooter_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се бях сетил да пробвам с бутона ресет. Благодаря много за помощта и пожеланията! :)

 

Весело посрещане на новата година B)

Редактирано от bonevc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.