Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново на бял свят


skodafan95

Recommended Posts

След 4 години на тъмно в гаража шкода 120l е отново на пътя!

 


pnz7.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
 

q4aj.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
 
 
le0e.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаражна, 110 000 км, почти всичко по нея е оригинално. Ползвана е от дядо ми само да ходи на село и обратно с нея веднаж в седмицата до преди 4 години когато беше заменена от опел астра и оттогава шкодилака стоеше в гаража. Скоростния лост е ръчна изработка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А отпред удряна ли е,че капака не е наместен- фугите с калниците доста се различават, на фона на цялостното състояние това направо ми вади очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега.Поздравления за корекомската Шкода , личи си че е пазена.Много е лачена.  Саше май си имаш конкуренция. :Д

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, верно е. И тая е мелез като моята, с предница <1980 , назад >1982. Хубава е, и броните още не са и ръждясали, но догодина и това ще стане ;) Тоя цвят на миниум не ми харесва, хубавото е че в талоните пише "оранжев" и можем да ги боядисаме с цвят на трамвай  :D  :D Тея въздухозаборници аз имам чувството че май са оригинални, фабрични, ама аз ги изкъртих още първия ден. Много мразя въздухозаборници... От личен опит, мога да кажа, че лепенки най - успешно се махат с бръснарско ножче и малко търпение, че това "BG" на задния джам беше модерно някъде през 1994-1995. Някъде по балкона би трябвало да имам един скоростен лост нормален. Ако го искаш, подарък е, и да хвърлиш това радио Респром, че ми вади очите! Някой му е дошла изключително "гениалната" идея да претапицира салона, жалко че преди 1 седмица изхвърлих моя на боклука ...

 

Иии под оригиналния мокет има едни кечета, дето много събират вода и влага, изхвърли ги, да поизкара повечко ламарината ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 9 месеци по-късно...

Всичко ново по предницата без десния калник (стъкло, капак калник, радиатор, решетки, фарове, ново табло, волан, сменен съединител, бензинова помпа, тампони на двигателя)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Страхотна работа. Пази си я много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.