Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дали ще издържи комплект VALEO


svetlovelichkov

Recommended Posts

Здравейте колеги ,сигурно въпроса ми е тъп ама.Имам желание да ми ремапнат колата а тя е октавия 1 1.9 тди 90 коня АЛХ .Та въпроса ми е след като си смених съединителя с комплект с твърд маховик Валео дали ще има някакви проблеми с него след ремапа?Дали ще издържи или някави негативни последствия за него?Защото до сега няма никакви проблеми.Благодаря предварително.

Редактирано от svetlovelichkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да е тъп въпроса? Напротив смислен е, само дето отговор на 100% сигурен няма.

 

Зависи колко ще вдигаш нютоните. Всичко зависи от феродото на съединителя. Базовото мисля, че до към 300 нютона ще държи прилично (да кажем до около 140 коня). За по-нагоре се слага диск от VR6.

 

С уточнението, че нямам опит точно с Валео, само със Сакс и Люк, ама те горе долу се покриват като възможности.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора е в задкормилното устройство колега! :D

Ако караш разумно няма да имаш проблем само с ремап!

Нямам в момента Етка,но на Вр-а не му ли беше и притискателя усилен,май няма да се размине само с феродо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще държи, нямаш ядове!

 

П.С: Освен ако не си някой бесен РАЦЕР , постоянно да правиш стартове в лютеницата!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много колеги,за отговорите.Чак бесен рацер не съм.Само искам малко да я позасиля количката(само ремап).

Поздрави на всички.

Редактирано от svetlovelichkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.