Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво спря пред нас :)


Recommended Posts

Най - накрая се намерих с кака си фела. Още не съм решил как се казва, объркал съм се при огледа, много е бърза, поправям се :) На 3та на 4000 оборота е уникално яко. Естествено прегрява както всички фелиции, ама това да и е. Имах големи дертове с нотариуса, но днес всичко завърши благополучно. Алармата ме побърка, но като видях че не е оригинал, аз и го върнах :D Не знам още какво друго да кажа, много ми е кеф, че си я имам и следобяд с korween мислим да я полеем ;) 

 

От тук нататък мога само да се надявам всичко да е ок със заемченцето дето дръпнах ;)

 

П.С.Tърси се форумен стикер

 

db23257b01764dd3.jpg

 

1d6b6ac027268234.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руса пи**аааа :)

 

По темата - ако нямам снимка от камера днес, значи всичко е ок

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Сашо , и дано на задната седалка да е така удобно както ти искаш :D със здраве да си я караш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, много топло ми става на сърцето, като чета, че ви кефи. Задната седалка, като я тествам, ще видим ;) Плюш е, сигурно е удобна :P

 

Видяхме се с Пепи и се разбрахме утре двамата да залепим стикера.. ^_^

 

п.с. Кажете ми че тая кола не е MultiPoint Injection , моля, щото иначе е смърт с газовата и ще я правим карбуратор

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Саше , със здраве да си се возиш !

Колкото до MPI то - най-лесно се разбира по това дали има делко с кабели или не - има делко и кабели - моно , няма делко и кабели - MPI .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много се радвам, че си осъществи мечтата. Да си я караш с кеф. Днес може тайно да намина да я огледам ако е пред блока. А относно плюшения салон мога да ти кажа, че след известна употреба после няма да искаш друг. За мен плюша е най-добрата и здрава тапицерия за кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,за задната седалка сам ще разбереш.Моите и четирите са МПИ с обикновена газова,така че няма ядове. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Саше, добре дошъл в клуба! Утре след пладне ще ти звънна като изтрезнееш ;) Че аз пък съм грипясал и не мога да се включа в разпивката. За "нормалното" прегряване ще говорим - мисля, че знам лек за него, освен ако недай си Боже не е съпроводено с майонеза под капачката и свръхналягане в системата, тогава вече сам знаеш от какво е....

Е, сега вече и ти като белите хора си имаш отделни ежедневка и ретро кола.

 

п.п. Мисля че става и с обикновена АГУ на пълна инжекция, стига да не е с пластмасов колектор - това вече няма как да не го видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :) , кранки аз се надигнах , звъня ти ама теб те няма, да не си се почерпил и ти за колата ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и моного безаварийни километри ти пожелавам. Пък на следващата среща ела да я видим  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Засега километрите са безавариини. Днес лепнах и стикерче, за съжаление малко по- наляво и по - надолу отколкото трябва, кранки беше с мен, но не се сетих да му кажа да гледа, пък аз да го лепя отвътре.

 

Иначе засега, добре че видях една дупка в гумата, че да я карам по - лекичко , че щяха да ме пишат в новините :) Другото кабелите който влизат в капака за 3 тия стоп и реотаните им се е изпонила изолацията, трябва да се подменят изцяло и да се наставят някъде в тавана, аз не знам от къде идват де ;) кабелчето на диода кондензатор на алтернатора се е напукало и мисля да го отрежа, спомням си, беше коментирано че не е проблем ...

 

Има някакъв датчик отзад на мотора под колектора, дето въобще не знам за какво е, трябва да го откача и да видя какво ще стане, докато все още знам че работи. Отделно от датчика на термостата, има и някакъв дето е сложен на макруча който отива към термостата, с него мисля да постъпя аналогично.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.