Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Слабо ускорение и грешка на компа???


Johnny

Recommended Posts

Моля за малко помощ. Карам Октавия 1 Tоur дизел(1.9 PD, 101 коня, Power Box ) 2006 г. Преди няколко дена, като запалих колата в гаража ми светна и изпищя "check engine". Карах до центъра, ( около 7 км ) след което я изгасих. След няколко часа я запалих и вече не светеше. Разлика в поведението на колата не усетих ( или не съм обърнал внимание) От тогава мина повече седмица. Вчера забелязах, че колата е доста спъната и не върви. Направо си е мъртвец в сравнение с това което беше. Установих, че колата е изхарчила и масло.  След проверка с Torque извади следната грешка :   P 2100  Throttle Actuator Control (TAC) Motor Control Circuit/Open. Не съм ходил на сервиз все още и моля по-знаещите да споделят каква е тази грешка та поне да съм подготвен какво ме чака? Power Box-а не е самоделка, от германия е и е доста читав, ако това има някаква връзка. Все още не съм го свалял за да видя дали ще има разлика и не съм изчистил грешката на компа.

Редактирано от Johnny
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Значи направо ще се ходи в сервиз. А някой да ме насочи за читав севиз в София? По възможност в района на Княжево.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.