Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся да купя дясна предна врата за 120L


Владо Андонов

Recommended Posts

Здравейте,

за нашата бежова Шкодичка 125-ица търся да подменя дясната предна врата, която пострада при удар. На втори етап бих сменил също капака на мотора, а също и предните калници. Колата е в София. Моля да ми пишете за части в добро състояние, понеже макар и първа кола, на която трябваше да се уча да шофирам, шкодичката е много запазена. Благодаря от сега!

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом ти е толкова запазена Шкодата , намери перфектно запазена врата и си купи чисто  нови калници , за да е всичко перфектно . Надявам се  съветът ми ,  да ти е бил полезен . ето линк към обявата за капак на двигателя   http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/45509-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B0-105120/

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите! Търся врата в добро състояние, като имам предвид да не е удряна, огъвана, китосвана, или пък с дълбоко проникнала ръжда. Не нова, все пак ще я пребоядисваме, за да добие цвета на колата и да не е оборудвана. Търся я на цена около 40-50 лв, на каквато се предлагат. Ако продавачът е склонен на по-ниска, няма да се сърдим, така ще напреднем и с капака за мотора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

за нашата бежова Шкодичка 125-ица търся да подменя дясната предна врата, която пострада при удар. На втори етап бих сменил също капака на мотора, а също и предните калници. Колата е в София. Моля да ми пишете за части в добро състояние, понеже макар и първа кола, на която трябваше да се уча да шофирам, шкодичката е много запазена. Благодаря от сега!

Владо

Имам и врата и капак заден. Бежови са ,вратата е оборудвана 50лв за двете неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и врата и капак заден. Бежови са ,вратата е оборудвана 50лв за двете неща.

Номерът ми е 089 8621917.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.