Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светна ми лампата за проблем в двигателя


Blueman88

Recommended Posts

Светна ми лампата за проблем в двигателя. Колата е Шкода Фабия 1 - 2002 год., бензин, двигател 1,4 16 v

Карам я от около 5000 км и досега не съм имал проблеми - колеги,моля помогнете - на какво може да се дължи - това е сигналната лампа дето прилича на водопроводен кран - вляво долу на таблото. Откакто е светнала се наложи да карам 100 км за да се прибера във Варна - колата си върви нормално...май само леко се покачи разхода на гориво....Дали обаче ни съм прецакал нещо ?? Къде да отида - във Еуратек ще ми отрежат главата....на обикновен Елкон дали ще познаят каква е причината ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не си прецакал. Основен принцип - ако свети оранжева лампа може да се кара, но е желателно при първа възможност проблема да се отстрани. А какво е, може да каже само VAG-COM ;)

 

PS: За диагностика надали ще ти отрежат главата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика в ЕТ е от порядъка на 30 лв. Да не говорим, че щом си от Варна, винаги може да посетиш сервиза на Бегачката(има го в белия списък) :). Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви колеги :) За съжаление трябва да чакам 3 дни да намеря работещ елкон...празници са...

Фабията съм я спрял от движение - за всеки случай !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.