Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия 1.4 16


lachezar.iliev1

Recommended Posts

Искам да знам дали мога да видя някъде електрическата схема на Шкода Фабия 1.4 16винтила 2009 година.Интересува ме главно инсталацията вътре в купето в смисъл кои цвят жица за къде е аз имам от Румстар инсталация 2007 но тя не отговаря по цветове проблема на моята е,че е стопено цялото гнездо на бушоните.Смених с това от Румстера но не сам се справил както трябва.

Това е инфото за колата от Италианския талон:

 

Skoda   5J  ABBXWX01     MOTOR TIP - BXW

NFM5FM52T08814

 

TMBCC65J593179883

 

Ако отида в ЕураТек дали мога да си поръчам по табелата за идентификация на автомобила инсталацията и случайно колко би струвала.

Редактирано от lachezar.iliev1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е посочена само схемата на куплунга на ЕКУ то и периферията ... няма схема на бушонното табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам достъп до АУТОДАТА аз сам самоук ... в мобилето видях,че в Варна има една 1.4 с тоя код на Мотора  http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11360138251057607&f1=details&slink=553flx ама като я гледам е боса в смисъл няма екстри а тая моята има тука дадох компа на един "майстор" и вече 1 седмица е там и нищо ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.