Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DarkSide Developments - онлайн магазин


siromaha

Recommended Posts

Наскоро дойде време за подмяна на демпферния маховик с едномасов и след дъъъълго чудене, четене, лутане, питане и т.н., реших да си поръчам "подсилен" комплект едномасов маховик и съединител от http://www.darksidedevelopments.co.uk/

 

Хората бяха супер отзивчиви, отговаряха на мейлите ми в рамиките на деня (понякога и в рамките на час) и ме насочиха точно към това, което ще ми свърши работа.

Да не говорим, че сигурно им писах 7-8 мейла с въпроси и уточнения, преди въобще да поръчам.

 

Тъй като имаше забавяне при тях и имаше опасност поръчката да пристигне след празниците, сами, без да съм поискал, ми предложиха да изпратят поръчката за тяхна сметка с експресна пратка до вратата ми.

Тази доставка сама по себе си струва 70 паунда (160 лв.) и останах изумен, че за да си спазят думата, бяха готови на такъв разход.

 

Препоръчвам ги, особено ако трябва да си поръчвате "performance" части, и ако сте решили да си "тунинговате" машината ;)

Редактирано от siromaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито първо! :doubleup: 

 

Дано ти се понрави усещането на SMF-а, аз лично отписах този вариянт най-вече заради Quattro-то!

 

Ще си позволя да кажа няколко думи за DarkSide след като и аз поръчах един кашон части преди няколко месеца. Факт е, че са много любезни и помагат при избора със съвети и препоръки, но в крайна сметка това им е работата! Нали така? :)

 

Като цяло нещата които взех от тях влязоха в употреба и ми спестиха доста гимнастики, но имаше и ядове! Бях взел комплект турбо пътища за хибридното турбо и една от тръбите след интеркулера нещо не беше доизмислена. Сами още докато я наложи я обяви за негодна и действително всички опити за напасване останаха безуспешни. Сега седи в гаража като паметник ама здраве да е. Мислех да им пиша на пичовете да си вземат поука за напред и да няма леко разочеровани клиенти ама така и не остана време за това. 

 

Предполагам, че и в бъдеще ще ползвам услугите им, но за сега са ми "длъжници"!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от Дарксайд си пазарувам от край време (преди 1,5-2години),  нямам никакви ядове!

За някои неща работят с кожа на клиента, но спестяват доста време, търчане и нерви с готовите си китове!

 

Когато съм си поръчвал фланци и прочие. Поръчвам ги в петък-събота (онлайн заявка и кешам с карта) идват на следващата седмица в сряда/четвъртък. Струва си доставката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.