Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Програма или настройка на браузър


velinsl

Recommended Posts

От известно време във фейса има едни новинарски сайтове, които когато ги отвориш и се показва прозорец с нещо но сорта на "харейса ни" - хубав бял. На заден план се откроява замъглен текстът на пожеланата от мен статия. В момента, в който щракна да затворя това досадно "харейте ни" изскача втори прозорец с някви тъпи съдържания, които никога не ги оставям да се дозаредят - некви глупости от сорта на "война с танкове.ххх", "адкеш.фуй".

Интересува ме някаква настройка на мозила освен поп-ъпс блокед има ли, дори и някаква допълнителна програма?

Страшно ме дразнят такива изскачащи и нежелани прозорци да ми се отварят.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/adblock-plus/ Нещо такова мисля, че трябва да ти свърши работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.