Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аксесоари за моята Skoda Octavia 3, 2.0 TDI Elegance


1000MB

Recommended Posts

Винаги обичам да си добавям оригинални фабрични екстри и аксесоари, ей така просто ме кефи като е колата малко по различна от другите по улиците :) 

 

И така првоначално още като беше в Еуратек и добавих предна и задна хромирана лайсна и алуминиеви декоративни прагове.

Сега вече и добавих и спортни педали както и хромирани накрайници на ауспуха (не са монтирани още ), защото не се предлага като опция от завода. Ще трябва да се обработва дифузора на задната броня прво, но като стане очаквам да изглежда супер :D

 

Педалите :) 

 

 

IMG_6925_zpsf6bbb16a.jpg

 

Ето ги монтирани  

 

IMG_6921_zps4de34543.jpg

 

IMG_6920_zps5e14236b.jpg

 

Ауспусите :)

 

IMG_6922_zps015b141c.jpg

 

IMG_6926_zps930a09f1.jpg

 

IMG_6924_zpsab8b4fcb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота,просто този вид разкрасяване с оригинални аксесоари и части ми е любим.Поздравления имаш от мен.

п.п.да пуснеш снимки като ги сложиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това проектче приключи, търбите на ауспуха са монтирани и сега се виждат, а не е вече скрит (не обичам коли като не им се вижда ауспуха, се едно им липсва нещо) :) .

 

Така изглеждаше преди :

 

IMG_6814_zps6bb37a7b.jpg

 

А така изглежда сега :

 

 

IMG_6951_zps9780ae25.jpg

 

IMG_6952_zps976bca7f.jpg

 

IMG_6953_zps913ea862.jpg

 

IMG_6954_zpsd3c44473.jpg

 

IMG_6955_zpsd199b6a6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друга работа си е така :) много добре изглежда а и има леко практична част - в сухо време няма да ти качва цялата прах от пътя върху задницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало.

Малко офф-така трябвало да направят и при дизеловата рс-ка.А не да слагат бутафорен накрайник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една малка забележчица от мен .  :D  Можело е малко по-красиво да изрежат пластмасата на спойлера , особено в дясната част ...видно на първата снимка след  " Атака изглежда сега " , но май на втората снимка е поправено ? Бравос за старанието !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо, добре си е и нищо не е поправяно!
Там има сгъвка в пластмасата, която се вижда ясно на едната снимка, но от друг ъгъл на втората снимка не се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно е станало - едно от нещата, които ме дразнят в О3 е поправено - трябва да се види снимка по-отдалеч, че така е много близко.

 

Иначе, браво! Страшно добре е станало!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя по готини снимки по от далеч и ще ги кача. Днес направихме лека корекция на грнето, беше малко се спуснало по долу, сега вече си е както трябва по фабрично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една малка забележчица от мен .  :D  Можело е малко по-красиво да изрежат пластмасата на спойлера , особено в дясната част ...видно на първата снимка след  " Атака изглежда сега " , но май на втората снимка е поправено ? Бравос за старанието !

 

Пластмасата е изрязана много добре, само така се вижда от долу от този ъгъл, има едно пречупване ;)

Редактирано от 1000MB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една малка забележчица от мен .  :D  Можело е малко по-красиво да изрежат пластмасата на спойлера , особено в дясната част ...видно на първата снимка след  " Атака изглежда сега " , но май на втората снимка е поправено ? Бравос за старанието !

 

Пластмасата е изрязана много добре, само така се вижда от долу от този ъгал, има едно пречупване ;)

 

Прекрасно е станало - едно от нещата, които ме дразнят в О3 е поправено - трябва да се види снимка по-отдалеч, че така е много близко.

 

Иначе, браво! Страшно добре е станало!!!

 

Поздрави

 

Ето колега, постарах се да направа по готини снимки по-отдалеч но не знам дали са по добри от предишните :lol:

След малка корекция на (вътрешната тъба се изтегли за 2 цм на вън и грнето се подигна нагоре за 3 цм ) и сега е просто идеално паснато ;) всичко.

 

IMG_7052_zpsa9aa8c9c.jpg

 

IMG_7051_zps8c0cc524.jpg

 

IMG_7053_zps79b3ca1c.jpg

 

IMG_7054_zps9fcbc5b6.jpg

 

IMG_7055_zps2e12313a.jpg

 

 

И двете ми Октавии с хромираните глезотийки :P

 

 

IMG_7059_zps072ab9c8.jpg

 

IMG_7060_zps2095fd5a.jpg

 

IMG_7061_zps74d6d394.jpg

 

IMG_7062_zps9ecccce3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Завидях!... Страхотно е!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една добавка - оригинален аксесоар Антена на покрива в цвета на купето  :)

 

 

IMG_7064_zps6686952d.jpg

 

IMG_7057_zps169f5f3c.jpg

 

IMG_7056_zps8f919614.jpg

 

IMG_7050_zps04c7eec7.jpg

 

IMG_7049_zps5eb73aff.jpg

 

IMG_7051_zps8c0cc524.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се каня да те питам,светят ли врътките на духалките на Ок 3? Както при Суперб. На Ок2 не светят.

Тази антена за какво ти е,оригиналната това и е готиното,че я няма на тавана,а е в стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се каня да те питам,светят ли врътките на духалките на Ок 3? Както при Суперб. На Ок2 не светят.

Тази антена за какво ти е,оригиналната това и е готиното,че я няма на тавана,а е в стъклото.

 

 

За кои врътки ме питаш колега не разбрах ? Антената е само декоративно там, въпрос на вкус нали ;) , иначе не играе роля :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има прилични снимки на интериорно осветление на октавия 3 елеганс. За съжаление не светят...

http://m.imgur.com/a/2HVTt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:doubleup: Колега, дай подробности - дебелина, тегло, цена...

 

 

Нямам точни данни за теглото, алуминиеви са, теглото е горе долу кам 300-400 гр. на бройка, дебели са 15 мм, идват комплект с 20 удължени болтове 60 мм с главата или 41 мм само тялото на болта ( стандартните са 26 мм ). Цената ми излезе 110 Евро комплекта с доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори! А от кой сайт ги поръча?

 

tuning-in.cz

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.