Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пукане от предницата


igeorgiev82

Recommended Posts

Как да дам жокер....трябва да ти изредя цялата предница.Съжалявам.Трябва да тествам,чуя,видя,пипна и т.н.

 

Този човек го е казал - може да е из цялата предница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак,днес беше топло и пукането пак се появи,и пак само като криволича(ляво-дясно) на десен навит волан усещам го при педалите.

Колата е с характер :lol:,на студено тишина на топло пукане :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагер на макферсон

Извинявай, не става ясно, това съвет за мен ли е, или за колегата? :)

Редактирано от yankof
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак,днес беше топло и пукането пак се появи,и пак само като криволича(ляво-дясно) на десен навит волан усещам го при педалите.

Колата е с характер :lol:,на студено тишина на топло пукане :eusa_think:

Металните детайли не се влияят много от малки температурни разлики. Търси по гумените! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да търся,ама където и да я закарам,всеки вика колата е наред.Явно лятото ще се ходи до Варна при Сами,,да го изпитам :tongue_1:.

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, не става ясно, това съвет за мен ли е, или за колегата? :)

 

Това е ефектът от пукане при маневри основно на място. Могат да бъдат още 5 неща, но лагер на мекферсон е едно от основните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ефектът от пукане при маневри основно на място. Могат да бъдат още 5 неща, но лагер на мекферсон е едно от основните.

Благодаря за мненнието. Немога да преценя точно , но ми се чува някъде долу от към носача, въпреки , че по прицип тези шумове трудно се хващат точно от къде идват. Като се рабере какво е ще пиша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Проблема е решен.Оказа се прокъсан заден тампон на носача,който на външен вид е здрав,но като се напъна със щангата нагоре не се върна а си остана горе.Сега е тишина :D :flag_skoda:.

Благодаря на всички колеги за предположенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Знам че темата е вече много стара,НО смяната на тампона,както писах по горе не оправи проблема(съжалявам,ако съм подвел някого :blush: ).Беше за 2-3 дни може би защото е било студено или мокро,не помня вече.Истинския проблем се оказа или в десния кормилен накрайник или тампоните на стабилизиращата щанга.Смених и двете неща,минах реглаж и вече няма пукане или тропане.Интересното беше,че усещах пукането от моята страна на педалите,а то се оказа проблема в дясната страна.Може да е било и от стаб.щанга,не знам нека запознатите се изкажат,може ли да пука така от нея.

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.