Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сваляне на стъклата на фаровете О1


StoqnSoqnov

Recommended Posts

Колеги имам О1 и ще слагам крушки night breaker plus, обаче са ми мръсни стъклата на фаровете. Гледам, че са на щипки, трябва ли да свалям целия фар, за да сваля и почистя стъклата? И има ли вероятност да почне да събира влага.

Редактирано от vasilisa
Неграмотно!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами стоят тъмни, чесно казано и аз немога да преценя. Те са от тези стъкла с лентите, виждъл съм и съвсем изчистени стъкла, те стават ли за този фар или са някакви тунг фарове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид, че не са "кристални", а са от по-старите модели от СТЪКЛО?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. твоите са със стъкло. Не знам дали и как могат да се изчистят.

 

Другите са за face lift-а. Не стават за смяна. Или поне не и без смяна на доста други неща покрай тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклените са на щипки, както е писал колегата и се свалят(като преди това си свалил фара, разбира се). Те не стареят като пластмасата и с най-обикновен препарат за стъло би трябвало да се почисти.  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не разбрах питаш как да си почистиш фаровете или как да си направиш колата фейслифтова?

Ако питаш второто - само с фарове не става. Коментирано е не веднъж във форума. Може да потърсиш темите, ако ти се занимава. А това какво пише в линковете не мисля, че е коректно в случая. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което си пуснал като твои фарове са преди face-lift-а. Те са правоъгълни. След face-lift-а са ромбоидни. Т.е. или не си дал правилния линк за стъклените фарове или си преди промяната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не разбрах питаш как да си почистиш фаровете или как да си направиш колата фейслифтова?

Ако питаш второто - само с фарове не става. Коментирано е не веднъж във форума. Може да потърсиш темите, ако ти се занимава. А това какво пише в линковете не мисля, че е коректно в случая. 

Колегата е прав има доста писано ,как да преминеш към фейслифт в други те теми .

Може би  не си обърнал достатъчно внимание в размера на фаровете че твоите са правоъгълни , не че не можеш да го направиш ,но няма да ти пасне и захвата на фара ако е от фейслифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.